Reklama
Reklama

Znamy listę uczestników "Azja Express 3". Niektóre nazwiska zaskakują!

Nowa edycja "Azja Express" w marcu w TVN. Widzowie będą mogli oglądać rywalizacje aż ośmiu par, które wyruszą w niesamowitą podróż po najdalszych zakątkach Turcji. Znamy listę uczestników, którzy wezmą udział w programie.

"Azja Express" - na czym polega program?

Program "Azja Express" w telewizji TVN można oglądać od 2016 roku. Pierwsze sezony show prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, później zastąpiła ją Daria Ładocha. W najnowszym gospodynią show również będzie Daria.

Program polega na jak najszybszym przemierzeniu wyznaczonej trasy, dysponując jedynie budżetem jednego dolara na dzień na osobę. Co tydzień eliminowana jest jedna para.

"Azja Express": lista uczestników

Show "Azja Express" będzie można oglądać wiosną. Z informacji, które możemy wyczytać na oficjalnym Instagramie programu, reality show nagrywane było w Turcji, Gruzji oraz Uzbekistanie. W najnowszym sezonie będzie można zobaczyć zmagania:

Reklama

Andziaks i Luka - para Youtuberów,

Kasia i Andrzej Gąsiennicowie - uczestnicy programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem",

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa - wokalistka oraz jej przyjaciel (prowadzi konto na Instagramie o ogrodnictwie),

Paulina Krupińska i Izabela Połeć - prezenterka "DDTVN" oraz jej koleżanka (właścicielka agencji aktorskiej),

Czesław Mozil z Dorotą - muzyk z małżonką,

Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek - wokalista wraz z kolegą (raper),

Krystian Pesta z Oliwią - aktor wraz z siostrą,

Adam Zdrójkowski z Dariuszem - aktor z ojcem.

"Azja Express" i "Ameryka Express" - zwycięzcy

Pierwszą edycję "Azja Express" wygrali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. W drugim sezonie sukces odnieśli Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz.

W pierwszej serii "Ameryka Express" pierwsze miejsce na podium zajęły Aleksandra Domańska i Dawid Domański. Drugą edycję jako pierwsze ukończyły Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska.

"Azja Express" - zasady show

W programie bierze udział osiem par, w których skład wchodzą postacie show-biznesu oraz ich przyjaciele/rodzina. Uczestnicy wyruszają w podróż poza granice Polski. Mają za zadanie przebyć wyznaczoną trasę, dysponując budżetem w kwocie jednego dolara na dzień na osobę.

Najszybsi z nich mogą liczyć na immunitet chroniący przed eliminacjami. W co drugim odcinku drużyna, która dotarła jako ostatnia do wyznaczonego celu, jest eliminowana z programu.

Zobacz też:

"Azja Express": Hanna Lis pozbyła się prezentu od męża?!

Przemysław Saleta odkrywa prawdę o "Azja Express"! Szok!

Antek Królikowski zachwycony swoją koleżanką z show-biznesu!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy