Reklama

Paulina Krupińska

Piękna kobieta, brązowooka, o ciemnych włosach – z mediów kojarzymy ją przede wszystkim jako prowadzącą w telewizji śniadaniowej. Jakie niespodzianki kryje biografia Pauliny Krupińskiej? W tym artykule prześledzimy karierę gwiazdy i dorzucimy kilka smaczków!
Paulina Krupińska - najważniejsze informacje
Paulina Krupińska / Artur Zawadzki/REPORTER /East News

Paulina Krupińska - najważniejsze informacje

Piękna kobieta, brązowooka, o ciemnych włosach – z mediów kojarzymy ją przede wszystkim jako prowadzącą w telewizji śniadaniowej. Jakie niespodzianki kryje biografia Pauliny Krupińskiej? W tym artykule prześledzimy karierę gwiazdy i dorzucimy kilka smaczków!

Dzieciństwo i młodość 

Paulina Krupińska urodziła się 22 czerwca 1987 r. w Piastowie, gdzie ukończyła Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Gęsickiego. Potem chodziła do XLVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Edwarda Dembowskiego w Warszawie. W stolicy także studiowała – na Akademii Pedagogiki Specjalnej – tam uzyskała wykształcenie pedagogiczne.
Prezenterka już jako dziecko wyróżniała się spośród rówieśników nie tylko urodą, ale i wzrostem – nic dziwnego, że szybko rozpoczęła karierę modelki. Jako nastolatka podejmowała się pierwszych zleceń. Nie wszyscy wiedzą, że w czasach szkolnych prezenterka uwielbiała sport. Tak zostało do dziś – aktywne spędzanie czasu jest jej pasją. 
Krupińska zawsze podkreśla w wywiadach, że to z rodzinnego domu wyniosła najważniejsze dla niej wartości: miłość, poczucie bezpieczeństwa, ale i charakterystyczny dla niej optymizm. 

Zdobycie popularności

Jeszcze będąc uczennicą liceum, jednocześnie Krupińska rozwijała swoją karierę w modelingu. Pierwszym większym sukcesem była wygrana w 2004 konkursu Foto Models Poland. Przełom nastąpił w roku 2012 – zdobycie tytułu Miss Mazowsza stało się przepustką na prestiżowy konkurs Miss Polonia, na którym modelka oczarowała wszystkich i zwyciężyła. W 2013 roku wzięła udział w wyborach Miss Universe i chociaż nie zdobyła głównej nagrody, uhonorowano ją tytułem Miss Photogenic.

Paulina Krupińska wiedziała, jak wykorzystać swoje pięć minut. Cała Polska zachwyciła się nie tylko jej urodą, ale i energią i sympatycznym usposobieniem. Wkrótce jej kariera medialna nabrała rozpędu.

Dalszy rozwój kariery

W 2013 roku rozpoczęła pracę jako prezenterka telewizyjna – prowadziła własny cykl w „Pytaniu na śniadanie”. W późniejszym czasie prowadziła programy „Klinika urody” w  TVN Style, „Sekrety Doliny Inków”, „Wychować i nie zwariować”. Od 2020 roku prowadzi program „Dzień Dobry TVN” wspólnie z Damianem Michałowskim.

W 2019 roku jej udział w programie rozrywkowym „Dance dance dance” wywołał kontrowersje przez konflikt z Ewą Chodakowską.

Miss Polonia pojawiała się na okładkach magazynów, m.in.: „Hot” „Moda”, „Shape”, „Claudia”. Występowała też w licznych kampaniach reklamowych, m.in.: PKO BP, Avon, Itaka, Rossmann.

Rodzina i związki

Miss przez kilka lat była związana Tadeuszem Bachledą-Curusiem, pilotem, młodszym bratem aktorki Alicji Bachledy-Curuś. Już wtedy Krupińska marzyła o posiadaniu gromadki dzieci. Kiedy związek się rozpadł, kolejny owiany był tajemnicą. Nowym partnerem okazał się Sebastian Karpiel-Bułecka, lider zespołu Zakopower. Pobrali się po czterech latach związku, w 2018 r. Para doczekała się dwójki dzieci: Antoniny (ur. 2015) i Jędrka (ur. 2017). Chociaż Paulina Krupińska jest aktywna w mediach społecznościowych i czasem pokazuje odrobinę swojego życia codziennego, stara się dbać o prywatność swoich pociech i nie pokazuje ich twarzy. Rodzina dzieli życie pomiędzy Podhale i Warszawę.

Paulina Krupińska - Wiadomości

Paulina Krupińska - Zdjęcia

Paulina Krupińska - Wideo