Reklama
Reklama

TVP z "Sylwestrem Marzeń" znów w Zakopanem! "Znowu będą sikać pod naszym blokiem"

TVP z "Sylwestrem Marzeń" ponownie zawita do Zakopanego! To oficjalna i potwierdzona informacja. Niestety, nie wszyscy są zadowoleni z takiego obrotu sprawy. "Znowu będą sikać pod naszym blokiem" - komentuje Magda, mieszkanka miasta.

W grudniu każdy już sięga myślami do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra. Wiadomo już, że TVN zrezygnował w tym roku z organizacji wielkiej imprezy, ze względu na kolejną falę pandemii, za to Telewizja Polska nie zamierza odpuścić. Późno, bo dopiero teraz, jednak "Sylwester Marzeń" został oficjalnie potwierdzony i odbędzie się w Zakopanem!

Reklama

TVP i "Sylwester Marzeń" w Zakopanem!

TVP oficjalnie potwierdziła w rozesłanym do mediów oświadczeniu, że "Sylwester Marzeń" się odbędzie. Informację potwierdza portal Wirtualne Media, który wskazuje, że organizatorzy biorą pod uwagę rozwój wydarzeń związanych z pandemią.

Wydarzenie potwierdza również "Tygodnik Podhalański", który do organizacji imprezy podchodzi krytycznie. Dziennikarze przywołują słowa mieszkańców Zakopanego, którzy nie do końca są zadowoleni z masowej imprezy, urządzonej pod ich oknami.

Rok temu "Sylwester Marzeń" odbył się w Ostródzie, a wśród zaproszonych artystów i artystek pojawili się: Zenek MartyniukMarcin Miller, Radek Liszewski, Cleo, Roksana WęgielViki Gabor oraz formacje Zakopower i Golec uOrkiestra. Sylwester TVP w Zakopanem odbył się dwa lata temu i wtedy również nie zabrakło największych gwiazd polskich i zagranicznych. Wystąpili m.in.: Maryla Rodowicz, Gromee, Boys, Weekend, Kombi, Bayer Full, Piękni i Młodzi czy Natalia Oreiro.

Zobacz też:

Gwiazdy TVP zachwycają się koncertem dla pograniczników

Barbarze Kurdej-Szatan puściły nerwy! Była oburzona pytaniami dziennikarza!

Radosław Majdan nadal zakochany w Małgosi? Opublikował romantyczne zdjęcie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwester Marzeń z Dwójką | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama