Reklama
Reklama

Bracia Zdrójkowscy latami nie mogli się porozumieć. Rozstanie z Gąsiewską było punktem krytycznym

Adam Zdrójkowski (22 l.) i Kuba Zdrójkowski (22 l.) to aktorskie rodzeństwo, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Gwiazdorzy zapełnili niszę po słynnym duecie braci Mroczków i nieustannie rozwijają swoje kariery. Mało kto wie, że w ich relacjach rodzinnych nie zawsze było tak kolorowo, jak obecnie. Przez wiele lat nie potrafili znaleźć wspólnego języka. Na szczęście czas uleczył wszystkie rany.

Adam Zdrójkowski i Kuba Zdrójkowski: relacje rodzinne

Adam Zdrójkowski i Kuba Zdrójkowski swoje kariery telewizyjne rozpoczęli już w wieku pięciu lat. Kuba otrzymał rolę m.in w "Magdzie M." oraz w serialu "Londyńczycy". Ostatecznie to jednak Adam zdołał najlepiej wykorzystać przysłowiowe 5 minut. Serial "Rodzinka.pl" przyniósł mu wielką popularność, którą później dodatkowo spotęgował głośny romans z Wiktorią Gąsiewską.

Kuba Zdrójkowski wybrał nieco inną ścieżkę zawodową niż jego brat. Zajmował się przede wszystkim dubbingowaniem postaci, aż w końcu podjął decyzję o rozpoczęciu studiów psychologicznych. Pomimo podobieństwa charakterów, bracia nie zawsze byli w stanie się porozumieć. Obaj dawali swoim rodzicom do zrozumienia, że potrzebują odrębnej przestrzeni, w której będą czuli się w pełni komfortowo. Choć bliźniacy na pierwszy rzut oka wydawali się identyczni, każdy z nich pragnął zaznaczyć swoją odrębność. Potrzebowali posiadać własne pokoje oraz zabawki. Kuba i Adam wybierali również innych znajomych. W dorosłym życiu ich temperamenty nieco osłabły, ale wciąż są niezwykle uparci.

Reklama

"Kochamy się jak bracia, ale właściwie nigdy nie byliśmy przyjaciółmi. Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale na szczęście obyło się bez rozlewu krwi" - wspominał Adam w rozmowie z "Co za tydzień".

Bracia Zdrójkowscy latami nie mogli się porozumieć

Stosunki pomiędzy braćmi Zdrójkowskimi przez pewien czas były dalekie od poprawnych. Bliźniacy nie byli w stanie ze sobą normalnie rozmawiać. Co więcej, w typowy dla nastolatków sposób, "ogłosili" zerwanie jakichkolwiek relacji. Adam i Kuba cofnęli obserwację swoich kont na Instagramie. Dziś obaj w dystansem wspominają tamte niedorzeczne zachowania.

"To były jakieś gówniarskie zagrywki, zupełnie bez sensu. Dziś jest już normalniej, ale to ciągle szorstka przyjaźń" - wyznał Kuba Zdrójkowski w rozmowie z magazynem TVN.

Adam również jest przekonany, że wszystko, co złe, należy już do przeszłości. Punktem przełomowym w relacjach z Kubą okazało się dla niego rozstanie z Wiktorią Gąsiewską. Brat stanął wówczas na wysokości zadania i wsparł Adama.

"Jestem na etapie rekonstrukcji mojej kariery i życia prywatnego. Przez ostatnie miesiące wiele się u mnie zmieniło. Zakończył się mój wieloletni związek, miałem swoje problemy. Nie było lekko. Brat przyszedł mi wtedy z pomocą" - mówił Adam w wywiadzie dla "Faktu".

Bracia Zdrójkowscy: pojednanie

To właśnie dzięki Adamowi, Kuba przełamał się i postanowił wrócić do świata show-biznesu. Wkrótce przekonał się, że była to doskonała decyzja. Zajął trzecie miejsce w 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" i otrzymał rolę w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy".

"Mam nadzieję, że to dopiero początek mojej kariery, ale dla mnie priorytetem jest rodzina. Ona zawsze była, jest i będzie najważniejsza. Ciężko żyć z bratem, ale bez niego jeszcze trudniej" - wyznał jakiś czas temu Kuba Zdrójkowski.

Obecnie obaj bracia wypoczywają od obowiązków. Adam szaleje na tropikalnej Dominikanie, a Kuba wypoczywa na Cyprze. Wybór tego samego momentu na urlop to kolejny dowód na to, jak bardzo są do siebie podobni. 

Zobacz też:

Zdrójkowski na wakacjach chwali się umięśnioną klatą ! Fanki zachwycone: "Aż zrobiło mi się gorąco"

Znamy listę uczestników "Azja Express 3". Niektóre nazwiska zaskakują!

Adam Zdrójkowski szczerze o nowym związku Gąsiewskiej! Czego jej życzy? [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Kuba Zdrójkowski | Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy