Reklama

Sylwia Peretti

Wtorek, 28 listopada 2023 (10:02) Aktualizacja Wtorek, 28 listopada 2023 (10:05)
Sylwia Peretti jest celebrytką, znaną z reality show telewizji TTV “Królowe życia”. Wcześniej wystąpiła też w jednym z odcinków “Kuchennych Rewolucji”. W 2023 roku znów stało się niej głośno, jednak z zupełnie innego powodu - w wypadku samochodowym w Krakowie zginął syn celebrytki.
Sylwia Peretti - najważniejsze informacje
Sylwia Peretti /Tricolors /East News

Sylwia Peretti - najważniejsze informacje

Sylwia Peretti - wiek i podstawowe informacje z życia

Portale podawały w 2011 roku, że Sylwii Peretti ma 29 lat, nie jest to jednak potwierdzona informacja. Jeśli tak, to w 2023 roku gwiazda powinna skończyć 42 lata.
Celebrytka prowadziła kiedyś restaurację, oprócz tego miała luksusowy salon SPA. Z mężem, Łukaszem Porzuczkiem prowadzi firmę, która zajmuje się rozbrajaniem pocisków.

Kariera telewizyjna Sylwii Peretti - Karczma u Jędzy i “Kuchenne rewolucje”

Celebrytka pierwszy raz pojawiła się w telewizji jako uczestniczka 3. edycji programu emitowanego w TVN - “Kuchenne Rewolucje” w 2011 roku. W programie Magdalena Gessler ratowała lokal należący do Sylwii Peretti i jej byłego męża o nazwie “Karczma u Jędzy” w Krakowie. Restauracja w trakcie programu przeszła bardzo dużą metamorfozę, zmieniając swoją nazwę na “Edelweiss”. Cała rewolucja jednak nie powiodła się, restauratorka po powrocie zastała całkiem innego kucharza i nie podpisała się nazwiskiem pod restauracją, uważając podane potrawy za niejadalne. Sama Peretti nie wspomina udziału w programie dobrze, mówiąc “Pomyślałam, że fajnie będzie, jeśli poproszę panią Magdę o pomoc. No i bardzo się pomyliłam. Nie tylko w stosunku do niej, do programu, ale także do telewizji. Do tego, jak zostałam przedstawiona i co się później wydarzyło. To nie jest przecież tajemnicą, że rewolucja się nie udała”. Niedługo potem lokal został zamknięty. 
Celebrytka poczuła się przed kamerami jak ryba w wodzie i nie chciała kończyć swojej przygody z telewizją. Na kolejną możliwość zobaczenia jej na ekranach publiczność musiała jednak poczekać. Peretti skupiła się na karierze w innej branży i po zamknięciu restauracji wróciła do branży beauty. W tym czasie rozwiodła się też z mężem, z którym prowadziła restaurację.

Sylwia Peretti - “Królowa życia”

Sylwia Peretti przeszła w tym czasie ogromną metamorfozę, co widzowie mieli okazję zobaczyć w kolejnym programie, w którym wzięła udział. Przede wszystkim na ciele celebrytki pojawiły się liczne tatuaże, a fani zauważyli, że zmienił także rozmiar biustu. Po wejściu w związek z nowym partnerem zaczęła żyć na wysokim poziomie i dostała propozycję udziału w kolejnym programie telewizyjnym.
W 2020 roku mogliśmy zobaczyć Sylwię Peretti ponownie na ekranach telewizyjnych, wystąpiła wraz ze swoim partnerem Łukaszem w 9. sezonie reality show "Królowe życia". Kamery w programie pokazują codzienne życie bohaterów, którzy żyją w luksusach.
Celebrytka szybko zdobyła sporą sympatię widzów, mimo tego po dwóch sezonach w swoim wpisie, który opublikowała na Instagramie w czerwcu 2021 roku, poinformowała widzów o swojej decyzji odejścia z programu. Sylwia napisała w nim: Coś się kończy, coś zaczyna. Nie zdradziła jednak, jakie plany ma na przyszłość.

Życie prywatne Sylwii Peretti

Obecnym partnerem Sylwii Peretti jest Łukasz Porzuczek, który wystąpił z nią w “Królowych życia”. Mężczyzna jest biznesmenem, a jego firma zajmuje się rozbrajaniem amunicji. Para w lipcu 2021 roku wzięła ślub. Uroczystość wyglądała jak z bajki, ceremonia miała miejsce w pięknym pałacu, a celebrytka pokazała się w sukni zdobionej kryształami. Na uroczystości nie zabrakło również licznie zaproszonych gości. Oprócz wystawnego wesela Sylwia Peretti urządziła bowiem luksusowe poprawiny.

Skąd nazwisko Peretti?

Celebrytka ma włoskie nazwisko, jednak nie ma takich korzeni. Nie jest to rodowe nazwisko, przyjęła je dla siebie i syna po, jak sama powiedziała w jednym z wywiadów, “jej cudownym ojczymie”, po rozwodzie z pierwszym mężem. Jak mówiła, miała wtedy dylemat czy wrócić do swojego panieńskiego nazwiska, ale nie ma dobrych wspomnień z dzieciństwa. Dlatego Sylwia przyjęła nazwisko ojczyma.

Syn Sylwii Peretti 

Sylwia Peretti miała 24-letniego syna Patryka Peretti. Syn Peretti zginął w wypadku samochodowym w Krakowie w nocy z 14 na 15 lipca 2023 roku. Samochód jadący z niebezpieczną prędkością wypadł z drogi i spadł na Bulwary Wiślane koło mostu Dębnickiego. Nikt nie przeżył wypadku. W policyjnym protokole można znaleźć informację, że troje z czwórki pasażerów auta marki Renault Megane było pod wpływem alkoholu, w tym kierujący pojazdem syn celebrytki.
Gwiazda nigdy nie ukrywała, że bardzo lubi szybką jazdę samochodem. Syn odziedziczył to zamiłowanie po matce. Agent Sylwii Peretti wyjawił, że po tragedii była w bardzo złym stanie, odcięła się od mediów, a cała rodzina skupiała się na organizacji pogrzebu, który odbył się 21.07.2023 roku. Na uroczystości pojawiły się tłumy, a celebrytka zmuszona była wynająć ochronę. Patryk Peretti został pochowany na krakowskim Cmentarzu Grębałowskim.

Sylwia Peretti - Wiadomości