Reklama
Reklama

Wskazują, że to powód rozstania! Warnke i Stramowski nie podołali?

Katarzyna Warnke (44 l.) i Piotr Stramowski (34 l.) we wtorek pojawili się osobno na wspólnym evencie Party Fashion Night 2022. Nie pozowali wspólnie na ściankach pomimo usilnych próśb fotoreporterów. Po północy na swoich Instagramach wydali jednobrzmiące oświadczenie o zakończeniu związku. Czy powodem rozstania były różnice nie do pogodzenia? W końcu partnerów dzieliło 10 lat różnicy!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przez 6 lat byli małżeństwem. Wspólnie wychowują swoją córeczkę. To właśnie ze względu na jej dobro, para postanowiła się rozstać.

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie".

Reklama

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Gdy to ona jest starsza...

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się w 2013 r. i niemal od razu zaiskrzyło. Zupełnie nie przeszkadzał im fakt, że Warnke jest starsza od swojego partnera aż o 10 lat! W dniu pierwszego spotkania Piotr nie miał jeszcze trzydziestki... 

Zarówno Katarzyna Warnke, jak i Piotr Stramowski są aktorami. Grali nawet razem w filmie! I to nie jednym. Są znani z takich produkcji jak "Botoks" czy "Kobiety mafii". Pojawiają się również w serialach i sztukach teatralnych.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski: początki związku

Różnica wieku w związku, gdy to kobieta jest starsza od mężczyzny, wciąż jest dość rzadko spotykana. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pokazali, że dla prawdziwej miłości takie czynniki nie mają żadnego znaczenia.

Para poznała się w trakcie kręcenia wspólnego filmu "W spirali". Co ciekawe, grali w nim... małżonków w kryzysie! Na stronie Viva.pl można przeczytać, że Katarzynę i Piotra od początku połączyło coś specjalnego. Warnke mówiła: "Kiedy się spotkaliśmy, okazało się, że ja chciałabym zagrać dziewczynę Bonda, a on Bonda. On Batmana, ja Kobietę Kota".

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski: zaręczyny i ślub

Wystarczyły 3 lata, by para upewniła się, że chce być razem do końca życia. Zanim jednak zakochani stanęli na ślubnym kobiercu, miały oczywiście miejsce zaręczyny! Stramowski oświadczył się wybrance na plaży w Juracie. Para wybrała się tam z plecakami i śpiworami - spała na plaży.

Ślub odbył się w 2016 r. na Mazurach. Para pobrała się w otoczeniu najbliższych w przepięknych okolicznościach przyrody. Panna młoda miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Gosię Baczyńską i ciekawy haftowany welon, a pan młody - kremowy garnitur. Ceremonia odbyła się w tajemnicy, by nikt nie przeszkodził im w tym cudownym dniu.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski: dzieci

W 2019 r. na świat przyszła córeczka pary - Helenka. Warnke chętnie dzieliła się na Instagramie zdjęciami w stanie błogosławionym. I nie ma w tym nic dziwnego, bo wyglądała naprawdę kwitnąco!

Informacjami o córce dumni rodzice nie dzielą się tak chętnie, jak własnymi zdjęciami. Nie dodają wspólnych fotek w social mediach i zwracają uwagę na to, żeby chronić prywatność dziewczynki.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski: kontrowersje

Bez wątpienia związek Katarzyny i Piotra od początku wzbudzał duże kontrowersje. Jak można się spodziewać, chodzi przede wszystkim o różnicę wieku - aż 10 lat. Internauci wskazują, że być może to jest powodem ich rozstania.

W magazynie "Viva!" Stramowski jasno wyraził się na ten temat: "Nie potrafię myśleć o Kasi jak o starszej kobiecie, po prostu tego nie widzę i nie jest to kwestia moich głębokich uczuć do niej, tylko jej wrażliwości, spontaniczności i świeżości".

Para jest znana również z zamiłowania do wspólnych sesji - często z nutką pikanterii, w dwuznacznych pozach, a nawet nago. Efektami chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Na fotkach widać, że namiętności między nimi nie brakuje! Reklamowali ostatnio nawet wspólnie markę znanych prezerwatyw.

Sama Warnke przyznała w wywiadzie dla Poptown.eu: "Seksualność to dla mnie centrum życia".

Zobacz także:

Reakcje po ogłoszeniu rozstania Warnke i Stramowskiego. "Piotrunia będzie wolny...

"Katarzyna Warnke tyle jeszcze nie pokazała. Co za widok

Zaskakujące wieści o córce Warnke i Stramowskiego. Matka dostrzegła w niej coś niezwykłego

Warnke wyjawiła, że była zdradzana! "Niektórzy ludzie nie są stworzeni do związków stałych"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy