Reklama
Reklama
Tylko u nas

Kasia Warnke zdradzona. Potwierdziła swoje przypuszczenia!

​Katarzyna Warnke (45 l.) dziś po północy potwierdziła rozstanie z Piotrem Stramowskim (34 l.). Choć ich związek uchodził za dobry, to najwyraźniej para nie mogła się porozumieć. Na wtorkowej imprezie Party Fashion Night 2022 Kasia i Piotrek przyszli osobno. To wzbudziło podejrzenia wśród dziennikarzy, fotoreporterów, kolegów z branży i oczywiście internautów.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ogłosili rozstanie

Katarzyna Warnke od 9 lat była związana z aktorem Piotrem Stramowskim, z którym tworzyła szczęśliwe małżeństwo. Gwiazda niejednokrotnie podkreślała, jak istotna jest praca nad związkiem i stały kontakt z partnerem. 

Niestety, ząb czasu, kłótnie i sprzeczki miały widocznie wpływ na relację pomiędzy Kasią i Piotrem. Dlatego po północy 12 października opublikowali tak samo brzmiące oświadczenie na Instagramie:

Reklama

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie".

Katarzyna Warnke była zdradzana! "Niektórzy ludzie nie są stworzeni do związków stałych"

Warnke nie kryje, że najistotniejsze dla niej w relacji jest zaufanie, ponieważ w przeszłości... została zdradzona! W rozmowie z Pomponikiem wyjawiła szczegóły tej nieprzyjemnej sprawy.

Katarzyna Warnke to jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek. Gwiazda od lat związana jest z Piotrem Stramowskim, z którym wychowuje 3-letnią Helenkę. Artyści poznali się na planie filmu "W spirali" w 2013 roku i od tamtej pory tworzą zgodną i nadal zakochaną w sobie parę. Kasia i Piotrek znani są z tego, że nie mają oporów przed opowiadaniem o swojej relacji, bliskości i pracy nad związkiem. Tym razem Warnke zgodziła się porozmawiać z redakcją Pomponik.pl o zazdrości i zdradzie związku.

"Trzeba grać w otwarte karty, wysłuchać, jeśli partner ma coś do powiedzenia, pochylić się nad tym czule. (...) Ta druga osoba musi mieć do ciebie też zaufanie" - tłumaczyła aktorka.

Kasia Warnke przyznała, że doświadczyła zdrady

Przed laty, mężczyzna, z którym umawiała się Kasia, miał kontakty z inną. Gwiazda od dłuższego czasu miała pewne podejrzenia, jednak gdy potajemnie przejrzała telefon ówczesnego partnera, tylko utwierdziła się w swoich przypuszczeniach. Brak zaufania i kłamstwo to dwa aspekty, które wyjątkowo zraniły aktorkę.

"Zdarzyło mi się raz, że oszukiwał mnie chłopak. Nie Piotrek. Do tego stopnia, że sms-ował na wspólnych wakacjach z osobą, z którą już miał romans. Zdarzało mi się sprawdzać [jego telefon] żeby się upewnić, bo byłam w takim dziwnym trybie, że czułam, że to jest prawda... Bardzo tego żałuje, wiem, że nie mogłam się zachować inaczej, to się od razu skończyło (...) Zostaje taki rodzaj skazy w człowieku... Nie polecam" - wyznała Kasia.

Traumatyczne przeżycie uświadomiło Kasi, czego nie jest w stanie zaakceptować. Dlatego dziś, stara się na bieżąco omawiać bieżące sprawy i troski żeby dbać o wspólną relację.

"Zdrada jest wpisana w człowieka, natomiast ja jej nie toleruję zupełnie. (...) Niektórzy ludzie  może nie są stworzeni do taki związków stałych, głębokich. (...) W zdradzie najgorsze jest kłamstwo" - dodała Katarzyna Warnke w rozmowie z Pomponikiem.

Rozmowę Pomponik.pl z Katarzyną Warnke można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Reakcje po ogłoszeniu rozstania Warnke i Stramowskiego. "Piotrunia będzie wolny..."

Warnke w dywaniku łazienkowym, kwitnąca Gessler, czekająca na okazję Horodyńska. Celebrytki na pokazie MMC

Katarzyna Warnke tyle jeszcze nie pokazała. Co za widok

Żona starsza o 10 lat? Warnke i Stramowski udowadniają, że można się kochać, bez względu na wiek

Piotr Stramowski pozuje nago i snuje refleksję o próżności, przywołując... Katechizm Kościoła katolickiego


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy