Reklama
Reklama

Reakcje po ogłoszeniu rozstania Warnke i Stramowskiego. "Piotrunia będzie wolny..."

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na zakończenie imprezy Party Fashion Night 2022 ogłosili w mediach społecznościowych, że się rozstali. Wcześniej odmawiali fotoreporterom wspólnego zdjęcia. Znajomi z branży natychmiast pospieszyli ze słowami wsparcia.

Rozstania w show-biznesie wciąż w modzie. Kasia Warnke i Piotr Stramowski kilka lat temu poinformowali na pokazie MMC, że spodziewają się dziecka, teraz obwieścili zakończenie związku po wielu wspólnych latach. Co ciekawe, kilka dni temu aktorka zaprzeczyła, że w jej relacji z Piotrem dzieje się coś niepokojącego.

Reklama

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie" - można przeczytać w oświadczeniu.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski rozstali się

Internauci i znajomi z branży wsparli parę w komentarzach. Wielu pozostawiło serduszko czy ikonkę zapłakanej twarzy. Maffashion, która niedawno zostawiła ojca swojego dziecka, Sebastiana Fabijańskiego, bo potajemnie spotykał się z transseksualistką Rafalalą, życzyła Piotrowi "dużo spokoju i dużo dobrego", z kolei Kasi napisała: "Idźcie dalej".

Większość celebrytów i internautów żałowała, że z pozoru wzorcowy związek się rozpadł. Na razie nie poznaliśmy powodów, najciekawsze zapewne dopiero przed nami.

Natalia Siwiec: "Zawsze szkoda :/ idźcie dalej w miłości";

Joanna Racewicz: "Ogromnie mi przykro. Rozstanie zawsze jest stratą. Trudny czas. Ale koniec zawsze jest początkiem. Tylko jeszcze nie teraz";

"Bardzo smutno. Para jak z żurnala, ale to jak widać nie wystarczy. Szczęścia Wam obojgu życzę" - można przeczytać. "Szkoda, najlepsza para szołbizu";

"Trochę mną to zatrzęsło. Ten świat chyba faktycznie staje na głowie. Kasiu, oby wszystko się ułożyło w twoim życiu i żebyś miała wewnętrzny spokój"; "Piotrunia będzie teraz wolny" - ucieszyła się jedna ze stołecznych modliszek.

Warnke i Stramowski - nic nie zapowiadało rozstania

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pobrali się w 2016 roku, a trzy lata później zostali rodzicami. Uchodzili za niezwykle zgodną parę.

"Spotkaliśmy się na planie filmu 'W spirali' i to była miłość od pierwszego wejrzenia, która zakończyła się małżeństwem" - mówiła aktorka. "Chyba jesteśmy fajnym przykładem na to, że w świecie, w którym królują single, ludzie potrafią się wspierać i robić ze sobą ciekawe rzeczy. Zrobimy wszystko, by świecić przykładem dla innych". 

Chociaż dzieli ich spora różnica wieku - Katarzyna jest 10 lat starsza od męża - to oboje przyznawali, że w ogóle tego nie odczuwają i nie stanowi to dla nich żadnego problemu. Zgodnie twierdzili, że ich życie jest niezwykle namiętne, kolorowe i nie brakuje w nim nudy. 

Jak widać, trochę przeszacowali.

Zobacz też:

Katarzyna Warnke tyle jeszcze nie pokazała. Co za widok

Piotr Stramowski przyznał, że chodzi na terapię. Wszystko przez zdarzenia z dzieciństwa

Piotr Stramowski pozuje nago i snuje refleksję o próżności, przywołując... Katechizm Kościoła katolickiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy