Reklama
Reklama

Warnke i Stramowski potwierdzili rozstanie. Jest oświadczenie pary!

Związek Katarzyny Warnke (44 l.) i Piotra Stramowskiego (34 l.) to już przeszłość. Oboje pojawili się we wtorek na Party Fashion Night 2022, ale przyszli osobno, wzbudzając ciekawość mediów. Po północy potwierdzili swoje rozstanie.

Warnke i Stramowski potwierdzili rozstanie

Związek Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego przeżywa poważny kryzys - takie plotki pojawiły się kilka dni temu w mediach. Internauci znaleźli komentarz na Instagramie z pytaniem o rozstanie, na którym rzekomo aktorka miała dodać serduszko jako polubienie wpisu. Wówczas "Pudelek" zadał aktorce pytanie wprost o rozstanie ze Stramowskim. "Głupoty" - napisała wówczas Warnke. Z kolei na pytanie o polubienie komentarza o rozstaniu odpowiedziała jedynie emotką "buziaczkiem".

Reklama

Jak się okazuje instynkt internautów nie zawiódł. Aktorska para ma kłopoty. We wtorek oboje pojawili się na  Party Fashion Night. Każde z nich przyszło osobno. Aktorzy mimo próśb fotoreporterów nie stanęli obok siebie na ściance. Tuż po imprezie zarówno Katarzyna Warnke, jak i Piotr Stramowski zamieścili na swoich kontach na Instagramie identyczne oświadczenia o zakończeniu związku.

Warnke i Stramowski - nic nie zapowiadało rozstania

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pobrali się w 2016 roku. Uchodzili za niezwykle zgodnych małżonków. Trzy lata po ślubie zostali rodzicami.

"Spotkaliśmy się na planie filmu "W spirali" i to była miłość od pierwszego wejrzenia, która zakończyła się małżeństwem - mówiła aktorka - Chyba jesteśmy fajnym przykładem na to, że w świecie, w którym królują single, ludzie potrafią się wspierać i robić ze sobą ciekawe rzeczy. Zrobimy wszystko, by świecić przykładem dla innych". 

Chociaż dzieli ich spora różnica wieku - Katarzyna jest 10 lat starsza od męża - to oboje przyznawali, że w ogóle tego nie odczuwają i nie stanowi to dla nich żadnego problemu. Zgodnie twierdzili, że ich życie jest niezwykle namiętne, kolorowe i nie brakuje w nim nudy. 

Opowiadali, że najważniejsze dla nich w małżeństwie było to, żeby się od siebie nie oddalać, a każdy problem rozwiązywać na bieżąco. Jak widać problemy musiały się spiętrzyć, stąd decyzja pary o rozstaniu.

Zobacz też:

Katarzyna Warnke tyle jeszcze nie pokazała. Co za widok

Piotr Stramowski przyznał, że chodzi na terapię. Wszystko przez zdarzenia z dzieciństwa

Piotr Stramowski pozuje nago i snuje refleksję o próżności, przywołując... Katechizm Kościoła katolickiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Katarzyna Warnke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy