Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ROZSTALI SIĘ?! Aktorka komentuje plotki o kryzysie

Katarzyna Warnke (44 l.) i Piotr Stramowski (34 l.) jak każda para ma swoje wzloty i upadki. Dziś media plotkarskie obiegła nowina, jakoby para przechodziła bardzo poważny kryzys. Jeden z tabloidów zapytał się aktorki, jaka jest prawda.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są piękni, sławni i kochają się pomimo 10-letniej różnicy wieku. Ich małżeństwo uchodzi za wyjątkowo udane i zgodne, dlatego fani są zdziwieni doniesieniami o kryzysie. Według branżowych portali, pomiędzy aktorami nastąpiło oziębienie uczuć. Czy to prawda?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ROZSTALI SIĘ?

Para poznała się na planie filmowym "W spirali" i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Od 2014 roku są nierozłączni, choć oboje przyznają, że na początku małżeństwa oboje zachowywali się toksycznie. 

Reklama

Na szczęście udało im się zbudować solidne fundamenty w związku, a także powiększyli rodzinę. W 2019 roku powitali na świecie swoją córeczkę, Helenkę.

Małżeństwo zgodnie twierdzi, że teraz ich życie jest niezwykle namiętne, kolorowe i nie brakuje w nim nudy. Zatem co sprawiło, że mogliby się rozstać?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski: to KONIEC ich związku? Aktorka jednoznacznie komentuje plotki

"Pudelek" postanowił zapytać aktorkę, czy plotki o ich kryzysie i rozstaniu są prawdziwe. Internauci zaczęli wymyślać własne teorie spiskowe i szukali dowodów potwierdzających ich tezę.

Według tabloidu, internauci znaleźli komentarz na Instagramie z pytaniem o rozstanie, na którym rzekomo Katarzyna Warnke miała dodać serduszko jako polubienie komentarza. Aktorka wprost nie odnosiła się do sprawy, a cisza ze strony obojga na social mediach spotęgowała plotki o rozstaniu.

Co aktorka odpowiedziała tabloidowi? "Głupoty" - napisała Warnke. Z kolei na pytanie o polubienie komentarza o rozstaniu odpowiedziała jedynie emotką "buziaczkiem".

Myślicie, że jest coś na rzeczy?

Zobacz też:

Katarzyna Warnke wyjawiła, że była zdradzana! "Niektórzy ludzie nie są stworzeni do związków stałych"

Katarzyna Warnke tyle jeszcze nie pokazała. Co za widok

Piotr Stramowski przyznał, że chodzi na terapię. Wszystko przez zdarzenia z dzieciństwa

Piotr Stramowski pozuje nago i snuje refleksję o próżności, przywołując... Katechizm Kościoła katolickiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski

Reklama

Reklama

Reklama