Reklama
Reklama

Joanna Racewicz pozuje topless na plaży. Pokazała odważne zdjęcie w szczytnym celu

Joanna Racewicz (48 l.) znów zszokowała swoich fanów! Była prezenterka "Panoramy" wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym opala się topless! Okazuje się jednak, że nie zrobiła tego tylko po to, by zaprezentować swoje zgrabne ciało. Co chciała przez to powiedzieć popularna dziennikarka?

Joanna Racewicz wydała nową książkę

Joanna Racewicz znana jest swoim fanom z licznych aktywności. Oprócz tego, że na co dzień pracuje w redakcji Polsat News, realizuje się też na inne sposoby. Ostatnio w warszawskiej Hali Koszyki odbyła się uroczysta premiera jej najnowszej książki "To nie kraj to ludzie". Na spotkaniu autorskim zjawiło się wielu gości, wśród których nie zabrakło prawdziwych sław.

Reklama

Dziennikarka bardzo często udziela się także w mediach społecznościowych. Fani doceniają jej ogromny dystans do świata i zaangażowanie w dyskusję z internautami. Czasem wdaje się też w słowne przepychanki z użytkownikami social mediów. Hitem sieci stało się jej zaproszenie jednej z instagramowych hejterek na wspólną rozmowę przy kawie. Niestety autorka krytycznych komentarzy nie odważyła się na spotkanie.

Prezenterka "Polsat News" pozuje topless

Niedawno Joanna Racewicz wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie. Pochwaliła się na nim nienaganną figurą. Niektórzy wielbiciele przecierali oczy ze zdumienia, bowiem... 48-latka zaprezentowała się na fotografii topless! Nie to było jednak najważniejsze w opublikowanym poście - dziennikarka poruszyła bowiem kwestię równouprawnienia kobiet. Odniosła się w nim do niedawnych wydarzeń na Bliskim Wschodzie. Potem nawiązała do naszych realiów:

Okazuje się, że prezenterka pozując bez górnej części bikini, wyraża tym samym swoje wsparcie akcji topfreedom. Inicjatywa społeczna sprzeciwia się seksualizowaniu kobiecego ciała. Aktywistki propagują szacunek dla każdego, niezależnie od płci i wieku.

Do ruchu podłączyły się swego czasu też inne polskie celebrytki, w tym m.in. Maja Ostaszewska.

Joanna Racewicz - pisarka, dziennikarka, reporterka

Joanna Racewicz przez wiele lat związana była z Telewizją Polską, w której prowadziła "Panoramę". W 2007 dołączyła do redakcji TVN - tam została współprowadzącą "Dzień Dobry TVN". Po śmierci męża, który zginął w kwietniu 2010 w katastrofie smoleńskiej, zawiesiła karierę w mediach.

Po rocznej przerwie postanowiła wrócić do TVP. Od 2018 roku jest dziennikarką stacji Polsat News.

Janna Racewicz napisała kilka książek reporterskich poruszających ważne i aktualne tematy. Jest autorką takich tytułów jak "12 rozmów o miłości. Rok po katastrofie", "12 rozmów o pamięci. Oswajanie nieobecności" i "Poczekalnia. 13 rozmów o pandemii". Jej najnowsza książka "To nie ludzie, to kraj" opisuje trudną sytuację uchodźców z Ukrainy i konsekwencje, jakie niesie ze sobą konflikt zbrojny za naszą wschodnią granicą.

Zobacz też:

Joanna Racewicz zaprosiła na premierę książki "To nie kraj, to ludzie" mnóstwo znakomitości. Był też Wojciech Modest Amaro 

Joanna Racewicz rozprawia się z plotkami na temat wyglądu

Joanna Racewicz: tak zmieniały się jej rysy twarzy przez lata dzięki medycynie estetycznej 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy