Reklama
Reklama

Katarzyna Warnke jednak w ciąży! Odsłoniła zaokrąglony brzuch!

A jednak to prawda! Kasia Warnke (42 l.) i Piotr Stramowski (31 l.) niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Aktorka wybrała oryginalny sposób, by potwierdzić radosne nowiny. Z odsłoniętym ciążowym brzuchem wystąpiła na wybiegu!

Pod koniec kwietnia pojawiły się pierwsze plotki na temat ciąży Katarzyny Warnke. Wówczas aktorka zaprzeczała, jakoby spodziewała się dziecka. "To bzdury!" - odpisała, gdy na jej profilu na Instagramie ktoś zadał pytanie, czy zna już płeć maleństwa. Temat ciąży ironicznie komentował też Piotr Stramowski: "Dlaczego ja nic o tym nie wiem?" - pytał. 

Mimo to w czerwcu spekulacje znów powróciły. Znajoma Kasi nie miała żadnych wątpliwości i w rozmowie z "Na Żywo" zdradzała, że istotnie Warnke i jej ukochany zostaną rodzicami. "Kasia jest w piątym miesiącu ciąży" - mówiła i tłumaczyła, dlaczego cała sprawa została zachowana w tajemnicy. "Wolała poczekać i podzielić się nowiną ze światem dopiero wtedy, gdy będzie miała pewność, że wszystko dobrze się potoczy" - stwierdziła informatorka gazety. 

Reklama

W końcu Warnke zdecydowała się potwierdzić doniesienia o ciąży. A zrobiła to w oryginalny sposób. Na pokazie mody wystąpiła z całkiem odsłoniętym zaokrąglonym brzuchem. W towarzystwie męża zaprezentowała się na wybiegu.

***
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Katarzyna Warnke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy