Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Na Żywo": Katarzyna Warnke w ciąży! Ona i Piotr Stramowski zostaną rodzicami

Choć Katarzyna Warnke (42 l.) i Piotr Stramowski (31 l.) udawali, że nie rozumieją, o co ten rwetes, dziennikarze "Na Żywo" przekonują, że wiedzą na sto procent. Ponoć aktorka spodziewa się dziecka!

To prawda! Możemy potwierdzić, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, którzy są małżeństwem od trzech lat, już wkrótce zostaną rodzicami - czytamy w "Na Żywo".

Reklama

- Kasia jest w piątym miesiącu ciąży - zdradza w rozmowie z tygodnikiem znajoma aktorki. 

To o tyle zaskakująca wiadomość, że gdy pod koniec kwietnia pojawiły się pierwsze plotki na ten temat, para stanowczo im zaprzeczała. "To bzdury!" - odpisała Kasia, gdy na jej profilu w internecie ktoś zamieścił gratulacje i zadał pytanie, czy zna już płeć maleństwa. - Dlaczego ja nic o tym nie wiem?" - ironicznym wpisem zareagował na to jej ukochany Piotr.

Okazuje się, że aktorka była już wówczas przy nadziei, jednak nie chciała zbyt wcześnie ujawniać tej poufnej informacji. - Wolała poczekać i podzielić się nowiną ze światem dopiero wtedy, gdy będzie miała pewność, że wszystko dobrze się potoczy - dodaje rozmówczyni gazety.

Na razie jednak gwiazda unika publicznych wyjść, nie przyjmuje też żadnych propozycji zawodowych i, przede wszystkim, dużo odpoczywa. - Na początku czerwca wyjechali na wakacje na grecką wyspę Milos. Chcieli, żeby Kasia zrelaksowała się i nabierała sił w śródziemnomorskiej scenerii. A co najważniejsze, mogła czuć się tam swobodnie, bo jest anonimowa - przyznaje znajoma gwiazdy. 

Warnke nigdy nie ukrywała, że marzy o zostaniu mamą. Miała też świadomość, że upływający czas nie jest dla kobiet łaskawy, i że powinno to nastąpić jak najszybciej. Jej ukochany, młodszy od niej o 10 lat, dojrzał już do roli ojca. Dziś oboje są bardzo szczęśliwi, że ich marzenie o rodzicielstwie właśnie się spełnia. 

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje