Reklama

Reklama

Reklama

Weronika Rosati i jej burzliwe związki. Z kim była kochliwa córka znanego polityka?

Weronika Rosati (38 l.) uznawana była za objawienie polskiej kinematografii. Zabójczo piękna i dobrze usytuowana córka polityka miała ogromne powodzenie wśród płci męskiej. Im w bardziej medialnych związkach była, tym bardziej gasła jej aktorska kariera. Mariusz Max Kolonko (57 l.), Tede (46 l.), Piotr Adamczyk (50 l.) - to gorące nazwiska partnerów Rosati, którzy wpłynęli na jej życie.

Weronika Rosati znana jest z wielu filmowych i serialowych ról. Czasem jednak więcej mówi się o jej związkach niż o aktorskich dokonaniach, choć sama aktorka odcina się od krążących plotek. Co zatem stoi za tym, że jej życie uczuciowe wciąż jest obiektem medialnego zainteresowania? Być może dzieje się to za sprawą mężczyzn, których wybiera. Wśród znanych partnerów Weroniki był m.in. Mariusz Max KolonkoTede i Piotr Adamczyk.

Reklama

Dzieciństwo Weroniki Rosati niczym kraina mlekiem i miodem płynąca

Weronika od najmłodszych lat była na świeczniku. Piękna, utalentowana i do tego ze znanym nazwiskiem. Jej ojcem jest polityk, Dariusz Rosati. Ma on włoskie korzenie, stąd niecodzienna uroda jego córki. Matką z kolei jest znana polska projektantka, Teresa Rosati.

Weronika ukończyła prestiżowy Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Studiowała też w łódzkiej Szkole Filmowej. Po latach przyznała, że przerwała naukę w Polsce, ponieważ była molestowana. Jeszcze zanim obroniła dyplom w USA, zagrała wiele epizodycznych ról w polskich serialach. Najdłużej była związana z planem zdjęciowym "M jak miłość". Później jej kariera nabrała rozpędu i coraz częściej pojawiała się na ekranie.

Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko. Czym ujął ją 19 lat starszy dziennikarz?

Młoda Rosati zaczęła swoje życie miłosne z przytupem. Związała się bowiem ze starszym od niej o prawie 20 lat dziennikarzem. Max Kolonko miał wtedy 42 lata i bogaty dorobek zawodowy na koncie. 

Weronika stawiała dopiero pierwsze kroki w show-biznesie. Mimo tych różnic wydawało się, że coś z tego będzie. Nie ukrywali swojego związku, pokazywali się publicznie i chętnie opowiadali o swoim uczuciu. Udzielili wywiadu dla tygodnika "Gala", w którym zgodnie deklarowali, że łączy ich prawdziwa miłość.

"Jest w nim namiętność połączona z romantyzmem. Najbardziej lubię, jak Max śpiewa dla mnie przy kominku (...) Dopiero przy nim czuję się naprawdę kobietą. Jest jedynym mężczyzną, z którym chcę być. Mogę się zgubić w tłumie i wiem, że mnie znajdzie" - mówiła wtedy zakochana po uszy Weronika.

Niedługo po wywiadzie pojawiła się pierwsza rysa na idealnym z pozoru związku. Kariera Mariusza nieco wyhamowała. Dziennikarz dostawał coraz mniej propozycji. Zaczęto także krytykować, że promuje się przez kontrowersyjny związek z młodziutką aktorką. W 2006 r. para definitywnie zakończyła relację. 

Dziewczyna rapera. Weronika i jej związek z TEDE

Już rok po rozstaniu z Mariuszem Kolonko Weronika zdecydowała się wejść w kolejną kontrowersyjną relację. Tym razem jej wybrankiem był raper TEDE. Wydawało się, że dzieli ich wszystko. Ona — spokojna dziewczyna z tzw. dobrego domu. On — imprezowicz i typ podrywacza.

Fani nawet nie zdążyli przyzwyczaić się do nowego partnera aktorki, a już było po rozstaniu. Para spotykała się tylko przez kilka miesięcy. Do tego po zakończeniu relacji TEDE głośno komentował zachowania Weroniki. Przestawiał ją jako zmanierowaną księżniczkę, która nawet do łóżka idzie w pełnym makijażu i ułożonych włosach. Rosati kolejny raz musiała leczyć rany po toksycznej relacji.

Wyjątek od reguły, czyli aktorska para. Czym zaszedł za skórę Weronice Piotr Adamczyk?

To mogła być sielanka, a okazało się kolejnym dramatem. Rosati znów uległa swojej słabości do starszych mężczyzn i zaczęła spotykać się z Piotrem Adamczykiem. Tym samym złamała swoją żelazną regułę, że nie wiąże się z nikim z branży.

"Jestem aktorką, która nie ma w zwyczaju wiązać się z aktorami z planu filmowego. Nie potępiam tego, uważam, że każdy ma prawo robić, co chce, ale akurat mi się to nie zdarza. No może poza wyjątkiem, który nie powinien stanowić reguły" - powiedziała Rosati w wywiadzie dla "Gali".

W 2013 r. para miała groźny wypadek samochodowy. Sprawcą zdarzenia był kierujący pojazdem Piotr. Weronika dosyć mocno ucierpiała i na jakiś czas musiała zrezygnować z pracy zawodowej. Długo była poddawana rehabilitacji z powodu paraliżu nogi. Całe zajście skończyło się nie tylko rozstaniem pary, ale też na sali sądowej. Weronika oskarżyła Piotra o to, że był odpowiedzialny za jej późniejsze problemy.

Być jak Esterka. Czy Żuławski uczynił Weronikę bohaterką swojej książki?

Jakby mało było plotek, Weronika przez jakiś czas spotykała się z Andrzejem Żuławskim. Para długo ukrywała, że coś ich łączy, ale wreszcie została przyłapana przez fotoreporterów w czułym uścisku. Rosati dzieliła wtedy swój czas między naukę w Stanach a pracę w Polsce. 

Później jednak się poróżnili. Reżyser wydał powieść "Nocnik". Jedną z bohaterek książki uczynił Esterkę. Na kartach powieści opisał młodą aktorkę, córkę projektantki mody, próbującą robić w Hollywood karierę przez łóżko. Do tego Esterka romansowała z pewnym znanym dziennikarzem, raperem oraz "tłustym knurem z Hollywood". Brzmi znajomo?

Weronika pozwała reżysera. Sprawa toczyła się w sądzie przez 4 lata. Finalnie zapadł wyrok. Żuławski musiał zapłacić jej 100 tys. zł odszkodowania oraz oficjalnie przeprosić za obraźliwe treści. Książka została też wycofana ze sprzedaży.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Ostatnim wybrankiem serca aktorki był Robert Śmigielski (52 l.). Znany ortopeda zajmował się leczeniem m.in. Maryli Rodowicz, Justyny Kowalczyk i Anity Włodarczyk. Prywatnie jest ojcem  ośmiorga dzieci z poprzednich związków.

W 2016 roku Weronika i Robert zaczęli się spotykać czysto przyjacielsko, a dopiero później zostali parą. W 2017 roku Weronika Rosati urodziła córkę Elisabeth, którą wychowuje samotnie po przyznaniu jej prawa do opieki przez sąd. Byłego partnera oskarżyła o stosowanie wobec niej przemocy.

Co sądzicie o tych kontrowersyjnych związkach Weroniki Rosati?

Zobacz też:

Weronika Rosati zazdrości celebrytkom i aktorom. W tym czasie nikt nie docenia jej dokonań

Weronika Rosati przeżyła szok, gdy przyleciała ostatnio do Polski. "Myślałam, że będzie taniej"

Weronika Rosati szykuje się do spisania autobiografii. Opisze w niej swoje związki? "Bardzo bym chciała"

Weronika Rosati oskarża media: "Moja osoba obrosła legendami. Bardzo chronię prywatność"

Mariusz Max Kolonko: Sensacyjne plotki to jednak prawda! "Orędzie" ze Stanów nie pozostawia złudzeń!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy