Reklama
Reklama

Wystrojone Opozda i Rosati na Festiwalu w Gdyni. Nowe przyjaciółki? Obie mają pecha w miłości

Joanna Opozda i Weronika Rosati zjawiły się na Festiwalu Filmowym w Gdyni i chętnie pozowały razem do zdjęć. Czyżby zawiązała się nowa przyjaźń w show-biznesie? To całkiem możliwe, biorąc pod uwagę fakt, iż obie mają za sobą przejścia z mężczyznami i samodzielnie wychowują swoje dzieci.

O Joannie Opoździe w ostatnim czasie było wyjątkowo głośno. Ma to związek oczywiście z jej głośnym rozstaniem z Antkiem Królikowskim. Aktor, wedle tego, co sama ujawniła, zostawił ją, gdy była w zaawansowanej ciąży. W międzyczasie dowiedzieliśmy się, że są ze sobą skonfliktowani. Opozda wyznała na Instagramie m.in., że ojciec jej dziecka nie płaci na syna. Królikowski jednak stanowczo temu zaprzeczył.

Joanna Opozda i Weronika Rosati w Gdyni

Obecnie Joanna Opozda przebywa na Festiwalu w Gdyni. Film z jej udziałem "Brigitte Bardon cudowna" znalazł się w konkursie głównym festiwalu. Aktorka spotkała w Gdyni wielu swoich kolegów i koleżanek po fachu, m.in. Weronikę Rosati, z którą chętnie pozowała do zdjęć.

Reklama

Dotąd nie słychać było o ich przyjaźni. Być może jednak połączyły ich wspólne doświadczenia. Weronika Rosati bowiem także ma za sobą przejścia z ojcem swojej córki, a sprawa obiła się też o sąd. Czyżby starsza koleżanka doradzała Opoździe, jak ma postępować w obecnej sytuacji? Niewykluczone.

Joanna Opozda ma na głowie jednak nie tylko podział opieki nad synkiem, ale także rozwód. Nadal jest bowiem formalnie żoną Antka. W przypadku Weroniki Rosati, aktorka nie musiała się kłopotać rozwodem, gdyż żadnego ślubu nie brała.

Obie panie na tę wyjątkową okazję założyły eleganckie stroje. Joanna Opozda postawiła na fioletową sukienkę we wzorki, Weronika Rosati pokazała się w czarnym komplecie z dwurzędową marynarką.

Jak wypadły?

Zobacz też:

Opozda w końcu szczęśliwa

Weronika Rosati olśniewa światowym życiem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Weronika Rosati
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy