Reklama
Reklama

Żona Kondrata ogłosiła pilne wieści. Spływają gratulacje. To jednak nie były plotki

Marek Kondrat i Antonia Turnau tworzą związek dość nietypowy dla większości osób. Wszystko przez różnicę wieku wynoszącą blisko cztery dekady. Małżeństwo po ślubie spakowali walizki i wyjechali do ciepłej i słonecznej Hiszpanii. Ich życie jednak zmieniło się po narodzinach córki. Teraz powrócili do Polski i zaczynają wszystko od nowa, a młoda żona Kondrata właśnie zdradziła pilne wieści. Oto szczegóły.

Antonina Turnau przekazała ważne wieści. Całkowicie zmienili swoje życie

Antonina Turnau i Marek Kondrat to para, która wywołała spore zainteresowanie mediów ze względu na dużą różnicę wieku między nimi. Aktor bowiem jest o 38 lat starszy od Antoniny Turnau, córki znanego muzyka Grzegorza Turnaua. Ich związek zaczął się, gdy Antonina pracowała w radiu i przeprowadziła wywiad z Kondratem. Ślub pary odbył się w 2015 roku w jednej z krakowskich restauracji, której właścicielem jest sam aktor. Wychowują 6-letnią córkę Helenę i spędzają dużo czasu poza Polską, prowadząc biznes w Hiszpanii. Tym razem coś się jednak zmieniło.

Reklama

Żona Kondrata ogłosiła pilne wieści. Spływają gratulacje. To jednak nie były plotki

Para niedawno wyznała, że ich hiszpańska przygoda powoli dobiega końca. Aktor z roku na rok jest coraz starszy, a i córka zmieniła priorytety w życiu Marka Kondrata. Jak się okazało, ich dom w ustronnym miejscu był idealny, dopóki nie doczekał się dziecka. Teraz wożenie Helenki do przedszkola jest bardzo czasochłonne i zajmowało godzinę jazdy w jedną stronę. Dlatego też para stwierdziła, że to dobry moment na powrót do Polski i otworzenie własnego biznesu. Jak mówiła - tak zrobiła. Właśnie na Instagramie Antonina Turnau ogłosiła pilne wieści.

"Warszawa, ale przedmieście jest krakowskie. A przy Krakowskim Przedmieściu Koncept Store, czyli nasz pierwszy warszawski adres, pod który bardzo serdecznie państwa zapraszamy" - zaczęła mówić szczęśliwa Antonina.

Antonina Turnau rozkręca swój biznes. Będzie tworzyć kimona

Już w zeszłym roku Antonina Turnau myślała nad tym, żeby rozkręcić biznes z własną marką modową. Jej ulubionym typem ubrań są bowiem... kimona. Co więcej, córka Grzegorza Turnaua półtora roku studiowała w Krakowskiej Szkole Projektowania Ubioru, dlatego tak dobrze się na tym zna.

"Pierwsze kilka modeli na wieszakach Koncept Store zawiśnie już od jutra. Będą je państwo mogli odwiedzać, przymierzać, dotykać, jesteśmy strasznie szczęśliwi" - dodała na Instagramie.

Pod krótkim filmikiem na Instagramie nie zabrakło słów wsparcia i gratulacji od internautów:

  • "Gratulacje"
  • "Super wiadomość! Gratulacje"
  • "Super, bo częściej jestem w Warszawie"
  • "Warszawa ale Krakowskie Przemieście"

Marek Kondrat wspiera dzielnie żonę

Co na to Marek? Jako przykładny mąż wspiera w swoich pomysłach żonę i chce, żeby mogła się realizować "zgodnie z wykształceniem".

"Marek wspiera żonę w realizacji jej zawodowego marzenia. Przez ostatnie lata miał okazję obserwować, jak doskonale zarządza jego winiarską firmą. Jest przekonany, że i tym razem odniesie sukces" - podawała gazeta "Życie na Gorąco". 

Zobacz też:

Antonina Turnau zorganizowała pokaz swojej kolekcji! Marek Kondrat wielkim nieobecnym

Kawalerskie nawyki Kondrata. Gdy zostaje sam "natychmiast szykują imprezę"

Antonina Turnau zdradza prawdę o związku z Kondratem. Plotki okazały się prawdziwe!

Marek Kondrat pilnie opublikował ważny komunikat. Wielkie poruszenie pod wpisem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antonina Turnau | Marek Kondrat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy