Reklama
Reklama
Tylko u nas

Kawalerskie nawyki Kondrata. Gdy zostaje sam "natychmiast szykują imprezę"

Związek Antoniny Turnau (34 l.) i Marka Kondrata (71 l.) rósł z dala od światła fleszy, a po ujawnieniu nie rozpadł się pomimo natężonej krytyki. Różnica wieku jest znacząca, lecz para świetnie się dogaduje. Aktor musi jednak zadbać o swoje zdrowie, przez co żona usilnie pilnuje jego diety. Tymczasem, kiedy zostaje sam, powracają jego kawalerskie nawyki. We wszystko są wplątani też jego koledzy!

Związek Antoniny Turnau i Marka Kondrata od początku budzi spore emocje - nie tylko za sprawą różnicy wieku między małżonkami, ale też ze względu na to, że aktor przyjaźnił się z ojcem Tosi, znał ją od dziecka, kiedy to mówiła mu "wujku"... Wygląda jednak na to, że para wbrew przeciwnościom wiedziała co robi zakładając rodzinę i wspólny biznes - do dziś uchodzą za szczęśliwe małżeństwo.

Marek Kondrat nie żałuje bycia "pod butem" żony?

Antonina Turnau i Marek Kondrat to para w życiu i w biznesie. Pobrali się w 2015 roku, ale już wcześniej tworzyli razem winiarskie imperium. Marek Kondrat lata temu zrezygnował z kariery aktorskiej na rzecz innych zajęć.

"Odrzuciłem ten świat świadomie. I moje życie potwierdza, że była to dobra decyzja. Nie mam żadnych emocji z tym związanych. Natomiast pieszczę codzienność, która daje mi dobrą relację z życiem. Nieśpieszną. Ile jest rzeczy fajnych w podejmowaniu decyzji, których sąsiad by nie zaakceptował" - mówił Marek Kondrat w niedawnym wywiadzie dla "Newsweeka".

Mimo kontrowersji, jakie wzbudza ich małżeństwo - uchodzą za zgodną parę i nieczęsto do mediów wyciekają kulisy ich wspólnego życia

Reklama

Okazuje się jednak, że nie brakuje między nimi odmiennych opinii - zwłaszcza na temat stylu życia. Jak dowiedział się Pomponik od jednej z osób bliskich aktorowi, Marek Kondrat musi stosować się do zaleceń żony, jeśli chodzi o dietę.

"To nie znaczy oczywiście, że słucha się jej stuprocentowo. Powiedzmy, że w 99%, jednak nie daje się całkiem trzymać "pod butem". Gdy tylko zdarzy się, że zostaje sam w Polsce, koledzy z dawnych lat natychmiast szykują imprezę z golonką i mocnym alkoholem. Wiedzą, że gdy Kondrat jest z żoną, to nie ma na to szans" - dodaje nasze źródło. Jest to oczywiście sytuacja wyjątkowa i nie zdarza się za często. Sam Kondrat w niedawnym wywiadzie opowiadał, że Tosia pilnuje nawet... by się nie garbił.

"Nie pozwala mi się garbić, mobilizuje mnie do życia. Dzięki temu patrzę na świat z nadzieją" - mówił w "Newsweeku" aktor.

Marek Kondrat i Antonina Turnau: historia miłości i różnica wieku

Między Antoniną Turnau i Markiem Kondratem jest 37 lat różnicy, co zdaje się w ogóle im nie przeszkadzać. Zauroczenie między nimi pojawiło ię w 2012 roku, a 4 lata temu doczekali się wspólnej córki, prowadzą razem winnicę i liczne biznesy oraz żyją na dwa kraje, dzieląc swój czas między Polskę i Hiszpanię, gdzie mają drugi dom.

"Każda relacja wiąże się z ryzykiem, w każdym związku jest potencjał konfliktu, komplikacji, o każdy trzeba dbać. Ale to gra warta świeczki" - mówiła Antonina Turnau w niedawnym wywiadzie dla "Fashion Magazine", komentując różnicę wieku w ich związku, która wciąż wzbudza emocje.

Mimo wątpliwości ze strony bliskich, jakie początkowo wzbudzała ich relacja, Antonina i Marek Kondrat od początku byli pewni swojej miłości. W 2015 roku pobrali się i dziś mogą się cieszyć pełnym wsparciem rodziny. Mają też razem 4-letnie córeczkę, Helenkę.

Zobacz również:

Antonina Turnau zdradza prawdę o związku z Kondratem. Plotki okazały się prawdziwe!

Marek Kondrat ma pokaźny majątek, ale to nie aktorstwo zapewniło mu dobrobyt. Na czym się dorobił?

Marek Kondrat szczerze o relacji z 34-letnią żoną Antoniną Turnau: "Mobilizuje mnie do życia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marek Kondrat | Antonina Turnau
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama