Reklama

Reklama

Reklama

Antonina Turnau rusza z nowym biznesem. Marek Kondrat dumny z żony

Jak się okazuje, Antonina Turnau (34 l.) nie zajmuje się już tylko biznesem winiarskim. Ambitna żona Marka Kondrata (71 l.) wystartowała z własną firmą.

Para kilka lat temu wyprowadziła się do hiszpańskiej miejscowości Alicante, gdzie z małą Helenką uwiła rodzinne gniazdko. Niedawno córka Grzegorza Turnaua opowiedziała o życiu z dala od ojczyzny u boku 71-latka. Mówiła, że aktor - od lat twarz jednego z banków - daje jej poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, jest czuły i "fundamentalnie podobny do jej ojca".

Związek rodziców zawsze stanowił dla niej wzór. Wychowała się w rodzinie muzyków: tata jest znanym krakowskim artystą, z kolei mama Maryna Barfuss - utalentowaną flecistką. Od najmłodszych lat córka była więc skazana na sukces.

Reklama

Gdy poznała Marka, była młodziutką studentką filologii polskiej i początkującą reporterką telewizji publicznej. Pracowała też w Radiu Kraków i uczęszczała do Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Po cichym ślubie w 2015 roku para wyjechała do Hiszpanii. Na świecie pojawiła się Helena, którą Marek Kondrat nie może się nacieszyć. Choć ma dwóch synów z poprzedniego związku, dopiero teraz w pełni docenia uroki tacierzyństwa.

"Jestem szczęśliwym człowiekiem, jestem w dobrym momencie swojego życia. Mam wspaniałych bliskich ludzi, z którymi uwielbiam przebywać, mam córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas" - podkreślał w rozmowie z "Tygodnikiem Powszechnym".

Antonina Turnau rusza z własnym biznesem

Przez wiele lat Antonina Turnau była prawą ręką, a de facto szefową, w firmie winiarskiej męża. Ich krakowski lokal, będący połączeniem sklepu i baru, właśnie dzięki jej zaangażowaniu odniósł sukces. To ona wyszukiwała nowych dostawców, wprowadzała przekąski od lokalnych producentów czy poszukiwała młodych muzyków, którzy chcieliby u nich zagrać.

Teraz postanowiła spróbować sił w branży modowej - jest w końcu absolwentką szkoły projektowania ubioru. Ma też smykałkę do biznesu, którą mogła szlifować w winiarni męża.

Według informacji "Dobrego Tygodnia" Tosia ruszyła już z firmą zajmującą się projektowaniem ciuchów. Własna marka to jest to, o czym od dłuższego czasu marzyła.

Trzymamy kciuki.

Zobacz też:

Antonina Turnau i Marek Kondrat. Historia miłości, która łączy ich bardziej, niż 38 lat różnicy

Cichopek zrzuciła ubranie i nadmuchała pontony

Szykulska w fatalnym stanie. Smutne wieści z domu aktorki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marek Kondrat | Antonina Turnau

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy