Reklama
Reklama

Antonina Turnau i Marek Kondrat. Historia miłości, która łączy ich bardziej, niż 38 lat różnicy

Antonina Turnau (34 l.) i Marek Kondrat (71 l.) to małżonkowie, którzy od początku swojej znajomości bardzo dbali o swoją prywatność. Po latach nic się nie zmieniło. Jak wyglądał początek ich miłości? Oto, jak pomimo różnicy wieku Antoniny Turnau i Marka Kondrata, wiele ich łączy!

Choć zauroczenie Marka Kondrata wobec Antoniny Turnau pojawiło się w 2012 roku, to dopiero rok później media obiegła wieść, że aktor i młoda dziennikarka są parą. Tradycyjnie zaczęło się od plotek, które jak nić do kłębka dotarły do prawdziwych informacji. 

Marek Kondrat i Antonina Turnau: Od wywiadu, do miłości

Wszystko zdarzyło się podczas festiwalu "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym. Ówczesna studentka filologii polskiej rozpoczęła pracę jako dziennikarka. Córka muzyka, Grzegorza Turnaua przeprowadzała z nim wywiad, a następnie została zatrudniona jako PR manager w winiarskiej firmie Marka Kondrata.

Reklama

W otoczeniu Antoniny wybór takiego mężczyzny życia nie był szokiem. Jeden ze znajomych ze szkoły Antosi powiedział reporterowi "Faktu", że: "Antonina od zawsze lubiła starszych mężczyzn i nigdy tego nie ukrywała. O jej fascynacji Kondratem wiedzieli wszyscy. Nawet podczas koleżeńskich rozmów w stylu "żoną, którego gwiazdora będziesz?", zawsze wskazywała Marka Kondrata, podczas gdy jej koleżanki, jak typowe nastolatki, marzyły o George’u Clooneyu. Wtedy nikt chyba nie traktował tego poważnie, ale czas pokazał, że Antonina dopięła swego".

Co więcej, Antonina zerwała z ówczesnym chłopakiem, dziedzicem dużej fortuny.

Kiedy plotki o romansie zaczęły krążyć w mediach, Marek Kondrat stanowczo wypowiedział się, że łączą ich wyłącznie sprawy biznesowe. Jednak nie wiedział, że jego przeprowadzka z Warszawy do Krakowa, w którym mieszkała Antonina, wzbudzi podejrzenia. 

Oczywiście nie zabrakło też rodzinnych dramatów w postaci kłótni młodej Tosi, która poznając Marka miała 24 lata. Najbardziej związkowi sprzeciwiał się ojciec, Grzegorz Turnau.

Marek Kondrat i Antonina Turnau: zakamuflowany ślub i wymarzona córka

Zarówno Marek, jak i Tosia chcieli, aby ich ślub w 2015 roku odbył się w kameralnym gronie, bez tłumu paparazzich. Choć ich plan był świetny, to i tak udało się zrobić kilka zdjęć parze, która zrobiła przyjęcie weselne w... restauracji Kondrata.

Wszyscy goście, włącznie z parą młodą ubrani byli "na sportowo", aby zmylić wścibskie oczy tabloidów. Nie udało się, ale przynajmniej starali się nie epatować tak intymnymi momentami, jak co poniektórzy celebryci.

Trzy lata po ślubie, w 2018 roku przyszła na świat ich córka, Helenka. Aktor, który z poprzedniego małżeństwa miał już dwóch synów, szczerze marzył o córce. Jak widać, marzenia się spełniają. Nie tak dawno aktor wyznał, że uwielbia swoje dojrzałe ojcostwo po siedemdziesiątce.

Antonia Turnau i Marek Kondrat: Miłość pośród win

Marek Kondrat porzucił aktorstwo na rzecz swojej pasji - win. Ponad 10 lat temu aktor postanowił kupić willę w południowych rejonach Bordeaux, by móc zająć się robieniem własnego trunku.

Następną miejscem zamieszkania pary została słoneczna Hiszpania.

Jak powiedział aktor w "Gazecie Wyborczej": "Mieszkamy pod górami, które mają 1300 m. My żyjemy na 500 m. Wokół mamy las piniowy, rzadki w Hiszpanii (...) W naszej wiosce mieszka 700 osób, połowa to cudzoziemcy (...) Mamy migdały, granaty, figi, które już puszczają, ale ich nie zjemy, bo będziemy w Polsce. Mamy drzewka pomarańczowe, mandarynki i cytryny, które rosną non stop. Uwielbiam tę roślinność".

Życzymy dalszego szczęścia w miłości!

Zobacz także:

Antonina Turnau milczała lata. Teraz mówi wprost, jaki naprawdę okazał się Kondrat. W tle jej ojciec Grzegorz Turnau!

Jak zarabia Marek Kondrat? Wysoko się ceni! Za kolacje trzeba zapłacić 250 złotych

Marek Kondrat zachwycony ojcostwem po 70. "O córce marzyłem przez całe życie"

Hojna TVP spełnia 3 marzenia Katarzyny Cichopek. Co tym razem?

Tak wygląda KOCHANKA Gerarda Pique, który podobno "bardzo cierpi po rozstaniu"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyszli RAZEM z afterparty. Romans na wyjeździe kwitnie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antonina Turnau | Marek Kondrat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy