Reklama
Reklama

Tak wygląda KOCHANKA Gerarda Pique, który podobno "bardzo cierpi po rozstaniu"

Hiszpańskie media opublikowały zdjęcie piłkarza Gerarda Pique (35 l.) z kobietą, dla której najprawdopodobniej zostawił Shakirę (45 l.). Pomimo tego, że Pique bawi się w jej towarzystwie, to prezes z klubu FC Barcelona twierdzi, że "bardzo cierpi po rozstaniu". Ciekawe, czy tak samo cierpiał podczas swoich cielesnych wybryków...

Shakira i Gerard Pique byli kiedyś uważani za idealną parę, wręcz wzorem do naśladowania. Przez lata, bez zawierania małżeństwa, doczekali się dwójki dzieci. Sama piosenkarka twierdziła, że nie chce być traktowana, jak "żona", aby mogła utrzymać namiętność w związku. Najwyraźniej coś poszło nie tak.

Shakira i Gerardg Pique: rozstanie po latach

W czerwcu Shakira i Pique ogłosili rozstanie po 12 latach bycia razem. Kolumbijska piosenkarka i piłkarz FC Barcelony poznali się na planie teledysku "Waka Waka", który był hymnem mistrzostw świata w piłce nożnej.

Reklama

Choć przez lata uchodzili za parę idealną, to od dawna pojawiały się plotki, że piłkarz lubił robić "skoki w bok". Okazuje się, że Shakira wynajęła agencję detektywistyczną, aby sprawdzić, czy Pique faktycznie ją zdradza. Na nieszczęście piosenkarki, plotki okazały się prawdą.

Gerard Pique baluje z kochanką

Po tym, jak Shakira wyrzuciła niewiernego partnera z domu, hiszpańskie media opublikowały zdjęcie, na którym Gerard Pique baluje z młodą blondynką. Według portali, to podobno z nią piłkarz regularnie spędzał czas.

Według hiszpańskiego dziennika "El Periodico", Pique miał stracić głowę dla 20-letniej blondynki, która jest hostessą w klubie.

Gerard Pique podobno "bardzo cierpi po rozstaniu" z Shakirą

W obronę Pique'a wstawił się Joan Laporta, prezes klubu FV Barcelona. Opowiedział on w jednym z wywiadów, jak piłkarz radzi sobie z hejtem i rozstaniem z Shakirą.

Zobacz też:

Gerard Pique zdradzał Shakirę już kilka lat temu: "Lubił podjechać od tyłu"

Shakira dodała nowy wpis. Internauci nie mają litości? "Zawsze to robi, gdy zbliża się nowy odcinek"

Kasia Cichopek w niebezpieczeństwie? Jasnowidz ostrzega: "Od dwóch dni chodzi za mną ten obraz"

Sondaż: Andrzej Duda liderem rankingu zaufania, Donald Tusk - nieufności

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama