Reklama
Reklama

Marek Kondrat szczerze o relacji z 34-letnią żoną Antoniną Turnau: "Mobilizuje mnie do życia"

Marek Kondrat (71 l.) kilkanaście lat temu pożegnał się z karierą aktora i oddał obowiązkom rodzinnym na pełen etat. Od tamtej pory swoje życie dzieli między Polskę a Hiszpanię, gdzie ma swoją posiadłość. Choć mogłoby się zdawać, że Kondrat nie ma zbyt wielu zobowiązań w ojczyźnie, to nadal często tu bywa. Właśnie udzielił wywiadu, w którym ujawnił kulisy relacji z ukochaną Antoniną Turnau oraz plany wobec przyszłości ich 4-letniej córki.

Marek Kondrat szczerze o relacji z 34-letnią żoną Antoniną Turnau: "Mobilizuje mnie do życia"

Marek Kondrat 15 lat temu podjął zaskakującą decyzję, by porzucić zawód aktora i skupić się na swoim prywatnym szczęściu. Kolejnym kontrowersyjnym życiowym ruchem było związanie się z Antoniną Turnau, młodszą o 37 lat ukochaną. Aktor niewiele robił sobie ze złośliwych komentarzy na temat jego relacji z córką znanego muzyka i poślubił Tosię w 2015 roku, a trzy lata później doczekał się z nią córeczki. Dziś cała rodzina dzieli swoje życie między Polską a Hiszpanią, gdzie spędzają chłodniejsze miesiące.

Reklama

Marek Kondrat, choć nie jest już aktywny zawodowo, zgodził się udzielić wywiadu dla tygodnika "Newsweek", w którym zdradził nieco kulisy swojego prywatnego życia, choć zazwyczaj bardzo dba o swoją prywatność. Artysta wyznał między innymi, czy żałuje decyzji o odejściu ze świata filmu i teatru.

Choć mogłoby się zdawać, że aktor jest stosunkowo rzadkim gościem w ojczyźnie, okazuje się, że jego 4-letnia córka Helena rozpoczęła tutaj edukację. Zapytany o to, jakiej przyszłości chciałby dla swojej pociechy, wyznał, że nie chce jej nic narzucać.

Antonina Turnau ma dziś zaledwie 34 lata, dlatego Kondrat, trochę na przekór mediom, które wiecznie wypominają małżonkom różnicę wieku, wyjaśnił, dlaczego nazywa ukochaną "młodą żoną".

Zobacz też

Fani Opozdy żądają zwolnienia kochanki Królikowskiego z kancelarii: "Powinna wylecieć z dyscyplinarką"

Margaret pozuje bez stanika pod studiem DDTVN. Co ona ma na nogach?!

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub w Las Vegas. "Zrobili to jak para dzieciaków"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marek Kondrat | Antonina Turnau
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy