Reklama
Reklama

Antonina Turnau zorganizowała pokaz swojej kolekcji! Marek Kondrat wielkim nieobecnym

Antonina Turnau-Kondrat jakiś czas temu została projektantką i w końcu nastąpił wielki dzień, w którym mogła zaprezentować światu swoją kolekcję kimon. Zorganizowała profesjonalny pokaz, a na imprezie nie zabrakło m.in. jej taty Grzegorza Turnaua czy Joanny Kulig. Na zdjęciach próżno jednak szukać Marka Kondrata…

Antonina Kondrat zaprezentowała swoją kolekcję. Na pokazie zabrakło męża

Antonina Turnau-Kondrat na co dzień pomagała swojemu mężowi Markowi Kondratowi w prowadzeniu biznesu winiarskiego. Jakiś czas temu jednak postanowiła stworzyć coś swojego. Wówczas zrodził się pomysł projektowania kimon i dziś może się pochwalić własną marką odzieżową.

Żona Marka Kondrata ma do tego odpowiednie przygotowanie techniczne, więc nie jest samozwańczą projektantką. Już we wczesnej młodości przejawiała zainteresowanie branżą modową i uczyła się fachu w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru.

Reklama

W końcu przyszedł odpowiedni czas na założenie własnej marki, a w piątkowy wieczór, 31 marca, odbył się pierwszy pokaz jej kolekcji kimon. Wydarzenie zostało zorganizowane w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie i nie zabrakło na nim znanych osób. Zjawiła się bowiem Joanna Kulig, a także tata Antoniny, Grzegorz Turnau.

Projektantka zebrała oklaski, a goście przyszli także z kwiatami. Widać wyraźnie, że był to dla niej bardzo ważny dzień i długo na niego czekała. Na zdjęciach uśmiech dosłownie nie schodził jej z twarzy!

Niestety, na wydarzeniu zabrakło męża Antoniny, Marka Kondrata. Było za to wielu innych znamienitych gości, którzy w tym dniu wspierali projektantkę. Być może były aktor miał w tym czasie inne ważne zobowiązania bądź po prostu został w domu z ich pociechą.

Antonina i Marek Kondratowie: historia związku

Związek Antoniny Turnau i Marka Kondrata ze względu na sporą różnicę wieku od początku budził ogromne emocje. Wielu nie wierzyło, że ich miłość przetrwa. Tymczasem oni są razem od prawie dekady, a w tym roku będą obchodzić 8. rocznicę ślubu. Para doczekała się także córki, jednak na co dzień chronią swoją prywatność, a zwłaszcza prywatność ich dziecka. Przez długi czas mieszkali poza granicami Polski, a wywiady z ich udziałem to prawdziwa rzadkość.

W ubiegłym roku jednak Antonina Turnau uchyliła rąbka tajemnicy na temat ich małżeństwa.

"Poznałam Marka jako dorosła kobieta. I nie, nie w Kazimierzu Dolnym na festiwalu "Dwa Brzegi". Tu skończmy (...) Nie to, żebym czytała wszystko na nasz temat, ale naprawdę większość to nieprawda. Nie, nie mamy winnicy. (...) Mamy dom w Hiszpanii, więc gdy tylko pojawia się ochota na wyjazd, jedziemy właśnie tam, trochę "pomieszkać". Ostatnio pokochaliśmy też Beskid. Jest tam taka chatka, w której nie ma zasięgu: ani telefonu, ani internetu, o telewizji nie wspominając. Nigdzie tak wspaniale nie wypoczywam. Totalny reset" - wyznała w rozmowie z "Fashion Magazine".

Zobacz też:

Kawalerskie nawyki Kondrata. Gdy zostaje sam "natychmiast szykują imprezę"

Antonina Turnau zdradza prawdę o związku z Kondratem. Plotki okazały się prawdziwe!

Marek Kondrat szczerze o relacji z 34-letnią żoną Antoniną Turnau: "Mobilizuje mnie do życia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antonina Turnau | Marek Kondrat | Grzegorz Turnau
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy