Reklama
Reklama

Żona Cezarego Pazury wyznała wstrząsającą prawdę. Ma słabe relacje z bratem męża? "Ciężko mówić o kontakcie"

Edyta Pazura (34 l.) wyjawiła swoim fanom, jak wygląda jej życie po ślubie z Cezarym Pazurą. Nie wszystko jest takie kolorowe? Okazuje się, że żona aktora ma nikły kontakt ze swoim szwagrem. Nie wygląda to dobrze…

Edyta Pazura wyznała prawdę o relacjach z bratem męża

Edyta Pazura jest żoną Cezarego Pazury od 2009 roku. Chociaż po tylu latach powinna już być zaznajomiona z rodziną ukochanego, okazuje się, że daleko jej do tego. Czyżbyśmy mogli mówić o kryzysie w relacji między Radosławem Pazurą a jego bratem?

Niedawno Pazura urządziła na swoim Instagramie Q&A, w którym odpowiedziała na pytanie fana dotyczące relacji rodzinnych u Pazurów. Jeden z internautów dociekał, jak Edyta i Cezary spędzają czas z bratem aktora Radkiem. "Macie dobry kontakt z Radkiem i Dorotą? Jakieś wspólne wyjazdy, wieczory itp.?" - zapytał użytkownik Instagrama.

Reklama

O dziwo, gwiazda nie zostawiła tej sprawy bez komentarza. Wielu może zaskoczyć jej odpowiedź!

Można się zatem spodziewać, że szwagier Edyty Pazury nie zostanie zaproszony na święta do Cezarego. Mamy jednak nadzieję, że może magia zbliżającego się Bożego Narodzenia zdoła poprawić ich relacje. Choć, patrząc na przeszłe wydarzenia między Cezarym i Radosławem, nie będzei to łatwe.

Cezary Pazura i Radosław Pazura - burzliwe relacje braci

Cezary Pazura jest pierwszym synem Zdzisława i Jadwigi Pazurów. Para oprócz Czarka doczekała się jeszcze młodszego syna - Radosława. Chociaż w dzieciństwie bracia byli ze sobą bardzo zżyci, dorosłość sprawiła, że ich relacje się skomplikowały i znacząco ochłodziły. Początkowo Radosław Pazura otwarcie mówił, że to właśnie brat stał się dla niego inspiracją. Spiesząc jego śladem postanowił rozwijać się w aktorstwie:

"Byłem pod wielkim wpływem brata i chciałem go we wszystkim naśladować. Nie zawsze się dogadywaliśmy, ale zawsze świetnie się bawiliśmy" - wspominał Radosław Pazura przed pięcioma laty. Chociaż mówiło się, że małżonki obu panów postanowiły odnowić ich więzy i zjednoczyć braci, chwilowy spokój, który zawitał do ich relacji w 2017 roku, szybko się ulotnił.

Bracia ponownie zdystansowali się do siebie, co potwierdzały doniesienia mediów. Radosław Pazura miał być zamieszany w aferę szczepionkową. Wówczas polscy artyści na czele z Krystyną Jandą mieli zostać zaszczepieni przeciwko COVID-19 poza kolejnością. Taką możliwość miał im umożliwić Warszawski Uniwersytet Medyczny, który chciał w ten sposób promować szczepienia wśród społeczeństwa. Wówczas oczy wszystkich zwróciły się w stronę Cezarego, który odżegnał się od zarzutów pod swoim adresem.

Okazało się, że starszy z braci postanowił czekać na swoją kolej jak każdy zwyczajny Polak: "Cezary nie został zaszczepiony na COVID-19 i czeka jak każdy obywatel na swoją kolej" - przekazała za pośrednictwem Instagrama jego żona, Edyta. Obydwaj panowie od tamtej pory unikają pytań na temat swoich relacji. Wygląda jednak na to, że ich utarczki wciąż nie odeszły w cień.

Edyta Pazura i Cezary Pazura - historia miłości

Gdy Cezary Pazura zaczął spotykać się z młodszą o 25 lat Edytą, wszyscy sądzili, że przechodzi kryzys wieku średniego i szuka sobie młodszej partnerki, żeby się dowartościować. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, wielu spekulowało, że ich relacja nie przetrwa próby czasu. Oczy wszystkich otworzyły się szeroko ze zdumienia, gdy zakochani stanęli na ślubnym kobiercu i sformalizowali swój związek.

Od tamtej chwili minęło już ponad 14 lat, a miłość Cezarego i Edyty nie tylko nie osłabła, ale również wydała na świat nowe istoty. Edyta i Cezary wychowują  razem trójkę dzieci: 12-letnią Amelię, 9-letniego Antoniego i 3-letnią Ritę.

Okazuje się, że Edyta jest świetną Panią domu i samodzielnie wykonuje wszelkie niezbędne obowiązki. W tym czasie aktor w pocie czoła pracuje na chleb przy rozmaitych produkcjach filmowych.

Edyta również próbuje swoich sił w biznesie. Otworzyła własną markę odzieżową i zajęła się projektowaniem biżuterii. Cezary Pazura nie może wyjść z podziwu nad tym, jaką ma zdolną żonę.

Zobacz też:

Edyta Pazura przekazała wieści z małżeńskich wakacji w USA!

Pazura przeżyła chwile grozy na lotnisku w USA

Andrzej Piaseczny poniżony na antenie. Skandal w TVP. Wyjawili o nim okropne rzeczy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura | Radosław Pazura | Dorota Chotecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy