Reklama
Reklama

Edyta Pazura przekazała wieści z małżeńskich wakacji w USA! "To już trochę za dużo jednak"

Edyta Pazura (34 l.) i Cezary Pazura (60 l.) uwielbiają podróżować. Gwiazdorska para korzysta z faktu, że ich młodsze dzieci nieco podrosły i rodzinne wyjazdy są już dużo łatwiejsze. Tym razem Pazurowie wyprawili się aż za ocean. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy.

Edyta Pazura i Cezary Pazura wyjechali z kraju

Edyta i Cezary Pazurowie niecałe dwa tygodnie temu wraz z trójką swoich dzieci wybrali się na cudowne wakacje. Gwiazdorzy wyraźnie lubią wypoczywać, ponieważ to już kolejne z rzędu wakacje w tym roku. W kwietniu para wybrała się na Zanzibar, gdzie nocowała w ekskluzywnym hotelu. Później Pazurowie zawitali do Włoch. Za każdym razem Edyta Pazura skrupulatnie dokumentowała przebieg wyjazdu w mediach społecznościowych. Nie inaczej jest tym razem.

Reklama

Edyta Pazura i Cezary Pazura spędzają cudowny czas w San Francisco. Każdego dnia na Instagramie żony aktora pojawiają się nowe zdjęcia, pokazujące jak przebiega ich wypoczynek. Cała rodzina zwiedza najciekawsze zakamarki miasta. Dwa dni temu wszyscy wybrali się na jedną ze słynnych ulic metropolii, których cechą charakterystyczną jest nachylenie sięgające ok. 31-31,5%.

Aby pokazać, jak wielkim wyzwaniem jest spacerowanie po górzystej okolicy, Pazurowie udostępnili w sieci zabawną fotografię. Na zdjęciu możemy zobaczyć rząd utworzony z osób, pchających przed sobą dziecięcy wózek.

Edyta Pazura i Cezary Pazura znów na wakacjach

Edyta Pazura i Cezary Pazura świetnie bawią się za oceanem. Małżeństwo dużo spaceruje, czego dowodem są najnowsze fotografie. W opublikowanym kilka godzin temu poście żona aktora przytoczyła ciekawą informację na temat słynnego domu, pojawiającego się w kultowym, amerykańskim filmie.

"Kto uwielbia film "Mrs. Doubtfire" tak jak my? Otóż jej dom istnieje naprawdę i zlokalizowany jest przy 2640 Steiner St. w San Francisco. W 2016 roku dom został wystawiony na sprzedaż za 4,5 mln $ i mimo, iż później zmienił kolor, (zdjęcie numer 2) jego widok nadal chwyta za serce. Dokładnie tak samo jak film" - tymi słowami Edyta Pazura podpisała swoje najnowsze zdjęcie.

Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy i Pazurowie wkrótce będą musieli wrócić do Polski. W dzisiejszej relacji na instastories Edyta Pazura wyznała, że dziś wraz z całą rodziną udaje się do Los Angeles, skąd jutro wystartuje ich samolot powrotny do Polski.

"Koniec podróżowania i leniuchowania. To już trochę za dużo jednak. Ja jestem pracusiem i lubię pracować" - powiedziała swoim fanom, Edyta Pazura. 

Zobacz też:

Filip Chajzer zabrał syna do pracy na planie. Fani: "Podziękowania należą się też mamie chłopca"

Piotr Woźniak-Starak wywodził się z bogatej rodziny. Zostawił po sobie ogromny majątek

Błażej Szychowski. Był facetem Dody, sądził się z Górniak. Co dziś robi?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama