Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Pazura przeżyła chwile grozy na lotnisku w USA. Była pewna, że zaraz zostanie samotną matką

Edyta i Cezary Pazurowie od niedawna spędzają rodzinnie czas na urlopie życia w Stanach Zjednoczonych. Piękna pogoda i luksusowy hotel nie zapowiadały tarapatów, w które wpadła rodzina aktora na lotnisku w Los Angeles. Edyta przeżyła trudne chwile przy odprawie: "Zaczęłam zastanawiać się, jak będę wychowywać dzieci w pojedynkę".

Edyta Pazura przeżyła chwile grozy na lotnisku. Była pewna, że będzie samotną matką

Edyta i Cezary Pazurowie są zgodną parą od ponad 15 lat. Wspólnie wychowują swoje pociechy i nie obawiają się podróżować z nimi w najdalsze zakątki świata. 

Ostatnio wyruszyli na rodzinne wakacje do USA, na które zabrali gromadkę swoich dzieci: 13-letnią Amelię, 10-letniego Antoniego oraz 4-letnią Ritę.

Rodzina swoją wyprawę rozpoczęła od Los Angeles, stamtąd ruszyła do parku rozrywki Universal Studios w Hollywood, by udać się do Las Vegas. Choć Edycie wydawało się, że wszystko zaplanowała perfekcyjnie i nic podczas wycieczki jej nie zaskoczy, to gdy znalazła się z najbliższymi na lotnisku w Los Angeles, nie obyło się bez wpadki. 

Reklama

Pazurowie zatrzymani na lotnisku. Oto co pies wyczuł w bagażu aktora

Żona aktora całą historią podzieliła się na swoim Instagramie. Jak wyznała rozemocjonowana: "Zaczęłam zastanawiać się, jak będę wychowywać dzieci w pojedynkę".

Rodzina Pazurów oczekiwała na lotnisku, gdy nagle podeszła do nich strażniczka graniczna z wyszkolonym psem, który zainteresował się bagażem Cezarego. 

Choć z początku rodzina myślała, że to żart -  pies zaczął poważnie interesować się zawartością torby aktora. Przerażona Edyta była pewna, że to koniec ich rodzinnych wakacji...

Edyta i Cezary Pazurowie - historia związku

Edyta i Cezary Pazura poznali się w maju 2007 roku w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia w 19-letniej blondynce, która również jechała do stolicy. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w 2009 roku. Edyta Pazura jest trzecią żoną aktora i doczekał się z nią trójki pociech. 

Edyta i Cezary Pazura tworzą zgodne małżeństwo, które na początku relacji mierzyło się z ogromnym zainteresowaniem mediów z racji różnicy wieku między zakochanymi. Para unika skandali, a życiem prywatnym bardzo rzadko dzieli się publicznie.

Zobacz też:

Edyta Pazura pochwaliła się własnoręcznie urządzonym tarasem. Zdolna?

Edyta Pazura przegrała z żywiołem i wszystkie plany legły w gruzach. Płyną smutne wieści

Tak wygląda dzisiaj Renée Zellweger! Zaprzecza, że przeszła operacje i dodaje: "Powodzenia frajerzy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy