Reklama
Reklama

Cezary i Edyta Pazurowie znowu na wakacjach. "Wójek Czarek jest w Mielnie chyba?"

Edyta i Cezary Pazurowie znowu postanowili wybrać się na zagraniczne wakacje. Okazuje się, że tym razem małżonkowie postawili na popularny wśród gwiazd Zanzibar. Na swoich instagramowych kontach pochwalili się zdjęciami oraz nagraniami z rajskiego wyjazdu.

Edyta Pazura (34 l.) i Cezary Pazura (59 l.) tworzą jedną z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Małżeństwem są od 2009 roku i od tego czasu są nierozłączni. Regularnie jeżdżą na wakacje wraz ze swoimi dziećmi. Niedawno Edyta i Cezary zaprezentowali fanom kolejne miejsce, do którego się udali.

Reklama

Edyta i Cezary Pazurowie spędzają egzotyczne wakacje na Zanzibarze

Pazurowie spędzają wakacje w luksusowym i bardzo drogim ośrodku wypoczynkowym położonym nad samym morzem. Jeszcze niedawno para pokazywała swój urlop na Malediwach, tym razem wybrali Afrykę.

Edyta i Cezary odpoczywają wraz z dziećmi w pięknie urządzonym apartamencie. Do swojej dyspozycji mają również skutery wodne, bar, basen oraz prywatną plażę.

Według informacji, które można znaleźć w sieci, nocleg w tym hotelu nie należy do najtańszych. Jedna osoba za noc zapłaci 3 tysiące złotych.

Edyta w jednej z najnowszych publikacji na instagramie postanowiła wyjawić, że zawsze chciała, by jej pociechy zobaczyły jak najwięcej świata. To właśnie dlatego tyle podróżuje.

Fani po obejrzeniu pięknych zdjęć pary postanowili je skomentować. Większość była zachwycona zagranicznym wyjazdem oraz urzekającymi krajobrazami. Oczywiście znaleźli się też tacy, którzy dodali parę zgryźliwych komentarzy.

Zobacz też:

Wyzwolona Kasia Cichopek pokazała ciało w bikini! Piersi też poczuły wolność! "Ja już po"

Wielkanocne spotkanie z Glińskim w Skolimowie. Zabrakło Połomskiego

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy