Reklama

Edyta Pazura

Edyta Pazura, piękna żona popularnego aktora, jest od niego aż o 26 lat młodsza. Różnica wieku nie stanęła im na drodze do szczęścia, choć ich związek początkowo nie spotkał się z przychylnym odbiorem w mediach. Kim jest popularna blogerka i dziennikarka Edyta Pazura?  
Edyta Pazura - najważniejsze informacje
Edyta Pazura /Mateusz Grochocki/Dzien Dobry TVN/East News /East News

Edyta Pazura - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  18.01.1988

 • Miejsce urodzenia:

  Kraków

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

 • Zawód:

  bizneswoman

 • Produkcje:

  • "Weekend"
Edyta Pazura, piękna żona popularnego aktora, jest od niego aż o 26 lat młodsza. Różnica wieku nie stanęła im na drodze do szczęścia, choć ich związek początkowo nie spotkał się z przychylnym odbiorem w mediach. Kim jest popularna blogerka i dziennikarka Edyta Pazura?  

Dzieciństwo

Edyta Pazura, z domu Zając, urodziła się 18 stycznia 1988 r. w Krakowie. Ma trzech starszych braci, którzy w dzieciństwie bardzo ją rozpieszczali, przynosili cenne prezenty i przysyłali pieniądze. Dzięki wsparciu rodziny Zając mogła rozpocząć studia na prestiżowym Uniwersytecie Jagiellońskim – wybrała dziennikarstwo. 

Rodzina

O Edycie Zając zrobiło się głośno, gdy została partnerką Cezarego Pazury. Zakochani poznali się… w pociągu, gdzie Zając pracowała w wagonie restauracyjnym. Miała zaledwie dziewiętnaście lat. 

Ponoć znany aktor od początku wpadł jej w oko, ale w przeciwieństwie do wielu kobiet nie zamierzała okazywać mu zainteresowania. Właśnie ten fakt miał najbardziej zaintrygować Pazurę. Mężczyzna cudem zdobył od niej numer telefonu, a potem długo prosił o spotkanie. Zając w końcu uległa, a o ich romansie zaczęły rozpisywać się wszystkie media

Już po dwóch latach, 1 maja 2009 r., Edyta Zając w zaawansowanej ciąży stanęła z Pazurą na ślubnym kobiercu. Jeszcze w tym samym roku para doczekała się córki, Amelii. W 2012 r. powitali na świecie Antoniego, a w 2018 r. do rodziny dołączyła najmłodsza pociecha, Rita.

Kariera i ciekawostki

Gdy Edyta Zając poznała Cezarego Pazurę, próbowała sił w konkursach piękności. Startowała na Miss Małopolski, ale nie znamy szczegółów tego etapu w jej życiu. Do Edyty Pazury na długo przylgnęła łatka „dziewczyny z PKP”. Media nie zostawiły na niej suchej nitki. 

Duża różnica wieku między nią a partnerem, ślub w zaawansowanej ciąży i dziecko w młodym wieku – to wszystko sprawiło, że pierwsze lata były dla Pazurów szczególnie trudne. Celebrytka chciała uciec przed mediami do rodzinnego Krakowa. Potrzeba było czasu, by przyzwyczaiła się i nabrała dystansu do show-biznesu.

Po ślubie Edyta Pazura skupiła się na rodzinie. Z biegiem lat postanowiła jednak realizować się również we własnych projektach. Założyła firmę produkcyjno-eventową, a gdy zaszła w ciążę z trzecim dzieckiem, zdecydowała się na założenie własnego bloga parentingowego, Maybe Baby. Została także managerem swojego męża – Cezarego Pazury i zagrała epizod w wyreżyserowanym przez niego filmie pt. „Weekend”

Edyta Pazura jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie relacjonuje codzienne życie z mężem i dziećmi, pokazuje wspólne podróże i piękny dom z tarasem. W  2021 roku zdecydowała się również rozpocząć studia doktoranckie

Edytę Pazurę wielokrotnie podejrzewano o operacje plastyczne lub inne interwencje u chirurga plastycznego. Celebrytka sama nie potwierdziła jednak tych doniesień. 

Edyta Pazura - Wiadomości

Edyta Pazura - Zdjęcia

Edyta Pazura - Wideo

 • Żona Pazury: gdybym była cwańsza...

  Środa, 11 maja 2016 (08:52)
  Żona Pazury twierdzi, że nie była przygotowana na taką niechęć i nie wiedziała, jak odnaleźć się w świecie show-biznesu.
 • Żona Pazury pogodzina z hejtem

  Czwartek, 28 kwietnia 2016 (07:53)
  Edyta Pazura przyznaje, że jej początki w show-biznesie były wyjątkowo trudne. Twierdzi, że bardzo przeżyła niechęć, jaka spotkała ją ze strony mediów i internautów, nie zdawała sobie...
 • Edyta Pazura: Dostałam po głowie

  Czwartek, 21 kwietnia 2016 (12:57)
  Gdy weszłam do świata show biznesu dostałam po głowie – wspomina Edyta Pazura. Żona słynnego aktora twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły. Zapewnia jednak, że...
 • Pazurowie na premierze filmu "Sztos 2"

  Piątek, 20 stycznia 2012 (09:46)
  Co Edyta i Czarek mówią o filmie Olafa Lubaszenki? Posłuchaj...