Reklama
Reklama

Edyta i Cezary Pazura. Ten kryzys wieku średniego trwa już 14 lat

Znajomość Edyty (34 l.) i Cezarego Pazurów (59 l.) rozpoczęła się w dość zaskakujących okolicznościach. Para poznała się 14 lat temu podczas podróży pociągiem. Przez długi czas Edycie zarzucano, że upolowała gwiazdora, aby zaistnieć w polskim show biznesie. Dziś żona aktora udowadnia, że sama zapracowała na własny sukces.

Edyta Pazura i Cezary Pazura: historia znajomości

Małżeństwo Edyty i Cezarego Pazurów od początku budziło wiele emocji. Na wieść o tym, że popularny aktor związał się z młodszą o 25 lat dziewczyną, w mediach zaczęły krążyć plotki o tym, że Cezary Pazura przechodzi kryzys wieku średniego. Większość osób przypuszczała, że ich relacja nie przetrwa próby czasu.

Minęło 14 lat a związek małżeński Edyty i Cezarego Pazurów ma się świetnie. Para doczekała się trójki dzieci: 12-letniej Amelii, 9-letniego Antoniego i 3-letniej Rity. Aby uczcić 14 wspólnych lat pod koniec zeszłego roku Pazurowie wybrali się w egzotyczną podróż na Malediwy.

Reklama

Tymi słowami żona aktora nawiązała do skandalicznego traktowania, z jakim spotkała się na początku związku z Cezarym. Krytycy zarzucali jej wówczas, że związała się z gwiazdorem, aby również zaznać sławy. Edyta Pazura udowodniła jednak, jak bardzo się mylili. Dziś to właśnie ona prowadzi wspaniale prosperujący biznes, który zapewnia utrzymanie całej rodzinie.

Edyta i Cezary Pazura. Ten kryzys wieku średniego trwa już 14 lat

Cezary Pazura to jeden z najbardziej utalentowanych, polskich aktorów. Choć nikt nie ma wątpliwości, że jest w stanie wcielić się dosłownie w każdą postać, w ostatnich latach nie może poszczycić się interesującymi propozycjami współpracy. Gwiazdor niedawno wrócił na ekrany telewizorów za sprawą serialu "Tajemnica zawodowa". Niestety i tym razem jego występ przeszedł bez echa. Za to żona aktora, Edyta Pazura odnosi sukces za sukcesem.

Już jakiś czas temu założyła własną markę odzieżową. Teraz zajęła się również projektowaniem własnych kolekcji biżuterii. Edyta Pazura mocno angażuje się w sprzedaż i osobiście promuje produkty. Równocześnie prowadzi w sieci własny blog JustKeepLiving.pl oraz kanał Meybe Baby na YouTube.

Edyta Pazura: zaradna bizneswoman

Edyta Pazura przypomina, że sama zapracowała na własny sukces. Ukończyła studia magisterskie z zarządzania i doradztwa gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Później została również absolwentką zarządzania w sektorze medialnym na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Stale dba o swój rozwój, dlatego zrobiła kurs z fotografii oraz managementu.

Cezary Pazura jest szalenie dumny ze swojej ukochanej.

Edyta Pazura nie spoczywa na laurach. Podczas wakacji na Malediwach wykorzystywała każdą okazję, aby dalej rozwijać swoją markę. Zaradna bizneswoman zabrała ze sobą autorską biżuterię, aby fotografować ją w pięknych plenerach. Bajeczne wakacje połączone z krztą pracy skrupulatnie relacjonowała w mediach społecznościowych.

Zobacz też:

Trwa śledztwo ws. testów na COVID Jacka Kurskiego. Podmieniono numer telefonu!

Aleksandra Domańska nosi perukę. Produkcja "Mecenas Porady" ujawniła prawdę

Nadchodzi rewolucja w szkołach. To koniec z 45-minutowymi lekcjami?

Radom. 3-latek w krytycznym stanie po pobiciu. Rodzice usłyszeli zarzuty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy