Reklama
Reklama

Edyta Pazura przeżyła chwile grozy! "Już wiem, kto mi narobił na kołdrę"

Edyta Pazura razem z rodziną wyjechała na Malediwy. Pobyt w luksusowym hotelu relacjonuje na Instagramie. Ostatnio przydarzyła się jej przygoda, która przyprawia o ciarki! To, co znalazła w swoim łóżku, wystraszyłoby niejedną kobietę...

Edyta Pazura i Cezary Pazura są razem już trzynaście lat. Chociaż na początku ich związek budził kontrowersje, ponieważ małżonków dzieli aż 26 lat, to z czasem udowodnili, że w miłości wiek nie ma znaczenia. Para doczekała się trójki dzieci: Amelii (13 l.), Antoniego (10 l.) i najmłodszej Rity (3 l.). 

Pazurowie cieszą się dużą popularnością. Na Instagramie obserwuje ich łącznie prawie 650 tysięcy fanów. W tym roku postanowili wykorzystać swoje zasięgi i podarować coś na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zdecydowali, że będzie to kolacja w ich towarzystwie, którą osobiście przygotuje Edyta Pazura. Licytacja osiągnęła zawrotną kwotę i ostatecznie przekroczyła 37 tysięcy zł. 

Reklama

Pazurowie na wakacjach i niefortunny wpis

Edyta Pazura razem z rodziną wyjechała na urlop. Miejsce, w które się wybrali, słynie z luksusu, piaszczystych plaż i malowniczych widoków. Para relacjonuje pobyt na Malediwach w swoich mediach społecznościowych. 

Ostatnio Cezary Pazura opublikował post, który wywołał kontrowersje. Fani aktora byli zniesmaczeni tym, co napisał i wyrazili swój żal w komentarzach. 

"Patrząc na ludzi dookoła, coraz bardziej przekonuję się, że jesteśmy stworzeni do odpoczynku" - napisał Pazura pod zdjęciem z wakacji. "Niech Pan to powie Pani pracującej w Biedronce lub innym dyskoncie" - odpowiedział jeden z internautów. "Nie każdego stać na taki wypoczynek" - skomentował kolejny. 

Edyta Pazura przeżyła chwile grozy

Edyta Pazura pokazała na instastory, co ją ostatnio spotkało. Okazuje się, że gdy wróciła do pokoju, zastała w swoim łóżku nieproszonego gościa! 

Żona aktora przeżyła chwile grozy! Chociaż ostatecznie sytuacja nie była niebezpieczna, to zdecydowanie przyprawia o ciarki. Na swojej pościeli zobaczyła małą jaszczurkę, która szybko i zwinnie zaczęła uciekać. Na szczęście jej córka złapała zwierzę do szklanki i wyniosła na zewnątrz. 

***

Zobacz także:

"The Voice Senior". Córka Paszta przerywa milczenie na temat zdrowia ojca

Olga Bołądź odeszła od Kościoła: "Nie jestem już katoliczką"

Koronawirus w Polsce: mapa zakażeń i dobowa liczba zgonów

Prawdziwa liczba zakażeń jest większa, niż oficjalnie podawane dane

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy