Reklama
Reklama

Zenek Martyniuk wystąpi podczas "Sylwestra Marzeń". Takiej reakcji fanów na pewno się nie spodziewał

Organizatorzy "Sylwestra Marzeń" ogłosili oficjalnie, że po raz kolejny na zakopiańskiej scenie wystąpi Zenek Martyniuk. Jak się jednak okazało, fani czują się nieco rozczarowani tą decyzją. Czy to początek końca popularności lidera Akcentu?

Zenek Martyniuk stał się prawdziwą gwiazdą

Zenek Martyniuk w przeciągu swojej wieloletniej kariery zdobył wielką popularność i przez wiernych słuchaczy nazywany jest "niekwestionowanym królem disco polo". Szczególny rozgłos lider Akcentu zyskał, gdy prezesem Telewizji Polskiej został Jacek Kurski.

Były szef TVP był bowiem wielkim zwolennikiem muzyki "łatwej, prostej i przyjemnej". Za prezesury orędownika "dobrej zmiany" wykonawcy pokroju Sławomira Zapały i Zenona Martyniuka szybko osiągnęli status supergwiazd rodzimej estrady i regularnie pojawiali się na niemal wszystkich flagowych imprezach organizowanych przez publicznego nadawcę.

Reklama

Zenka Martyniuka nie mogło nigdy zabraknąć na największym wydarzeniu firmowanym logo TVP - występ popularnego piosenkarza przez ostatnich kilka lat był jednym z najjaśniejszych punktów słynnego "Sylwester Marzeń".

Zenek Martyniuk znów wystąpi podczas "Sylwestra Marzeń"

W tym roku także odbyło się bez niespodzianek i ogłoszono, że lider zespołu Akcent ponownie pojawi się w stolicy polskich Tatr. Tym razem entuzjazm widzów telewizyjnej Dwójki jest jednak nieco mniejszy niż przy okazji poprzednich edycji sylwestrowej zabawy w Zakopanem. Wygląda na to, że fani są już zmęczeni oglądaniem tych samych wykonawców na zakopiańskiej scenie.

Komentarze, które pojawiły się pod postem informującym o występie Zenka Martyniuka nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości.

  • "Rany... znowu" - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.
  • "Serio nie ma już innych zespołów na Sylwestra z TVP2? Jest tyle innych zespołów, a wy odmrażacie Rodowiczową i Zenka. Polsat ma co roku lepszą ofertę gwiazd" - dodała kolejna.
  • "Od 2016 roku jedno i to samo" - czytamy pod postem
  • "Super, że się staracie i co roku występuje ktoś inny..." - dodał z ironią niezadowolony internauta.

Organizatorzy Sylwestra w TVP muszą być w tym roku mocno zaskoczeni reakcją widzów, którzy jak do tej pory świetnie bawili się na koncertach "króla disco polo"...

Zobacz też:

Edyta Górniak pokazała zdjęcie z Zenkiem Martyniukiem. W komentarzach burza 

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk. Gwiazda przekazała ważną nowinę

Zenon Martyniuk nie tak wyobrażał sobie pobyt w USA? Miało być luksusowo, a skończył w sklepie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy