Reklama
Reklama

Zaskakujący zwrot akcji. Wojewódzki obśmiał oburzoną Górniak. Tak jej odpowiedział

Takiego konfliktu chyba nikt się nie spodziewał, a wszystko przez użycie przez Kubę Wojewódzkiego zdjęcia z Edytą Górniak. Piosenkarka niespodziewanie wytoczyła ciężkie argumenty wobec Kuby, wytykając mu przy okazji hipokryzję. Słynny 60-letni "śmieszek" z TVN-u odpowiedział w typowym dla siebie stylu.

Wojewódzki przerwał milczenie ws. afery z Górniak

Edyta Górniak (zobacz!) rozpętała prawdziwą aferę po tym, jak Kuba Wojewódzki jako zachętę do obejrzenia jego nowego sezonu show w TVN wykorzystał ich wspólne zdjęcie na Instagramie. Piosenkarce ten ruch się bardzo nie spodobał i jasno wyraziła swoje zdanie na temat takiej "zachęty" w celu przyciągnięcia widzów przed telewizory. Oto co odpowiedział diwie "król TVN-u".

Reklama

Górniak uderzała w Wojewódzkiego. Wypominała mu ekscesy z życia prywatnego

Na początku Edyta Górniak wytknęła Wojewódzkiemu, że zrobił to pewnie dlatego, że odmówiła mu udziału w jego podcaście. Co więcej, zdecydowała się też uderzyć w prywatne życie Kuby, sugerując, że woli życie spędzać z mężczyznami, a nie z kobietami. Wokalistka była przede wszystkim zła za wykorzystanie ich wspólnego zdjęcia do reklamy jego programu, bo tak naprawdę nigdy dziennikarz nie przeprowadził z Edytą Górniak wywiadu.

"Naprawdę potrzebujesz aż mojego nazwiska, żeby zapewnić sobie uwagę? Domyślam się, że pożyczasz je na potrzeby startu jakiegoś nowego programu. Boisz się, że samemu by się nie udało, Kubuś? (...) A może pożyczenie mojego nazwiska to wyraz lęku o swój własny byt. (...) A może po prostu tylko tyle zrozumiałeś, ile umiałeś przez swoje drugie życie - używać ludzi do swoich celów. A może zwyczajnie wziąłeś za to kaskę. Jak przystało na klauna" - napisała na swoim Instagramie wyraźnie zezłoszczona Edyta.

Wojewódzki obśmiał oburzoną Górniak. Tak jej odpowiedział

Kuba Wojewódzki, który z natury nie bierze życia na poważnie, postanowił odpowiedzieć Edycie w typowy dla siebie sposób. Trochę śmieszkując, trochę szydząc i trochę kpiąc.  

Następnego dnia Wojewódzki zdecydował się dodać zdjęcie z faktycznymi gośćmi nowego sezonu: Malwiną Wędzikowską, Łukaszem Lodkowskim i Rafałem Paczesiem. Jednocześnie odniósł się do słów Górniak w następujący sposób.

"Ja kłamię. Ona kłamie. Oni kłamią. Telewizja kłamie. A Instagram to już w ogóle. We wtorek u mnie @malwinawedzikowska @lukasz.lotek.lodkowski @rafal_paczes" - napisał Wojewódzki na swoim Instagramie.

Zobacz też:

Górniak rozpętała prawdziwą aferę. Wściekła się na Wojewódzkiego i publicznie mu dopiekła

Co za cios dla Górniak. Ujawniono wyniki tajnego głosowania Eurowizji

Edyta Górniak zwróciła się do ludzi z poruszającym apelem. Podjęła poważną decyzję

Wojewódzki ujawnił treść szokującego SMS-a. Niebywałe, co napisał do niego Lewandowski... 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama