Reklama
Reklama

Zarzucają jej, że próbuje się upodobnić do żony swojego byłego. "Dlaczego chcesz wyglądać jak Joanna?"

Magda Narożna (35 l.), kojarzona dotąd z raczej przaśnym wizerunkiem, ostatnio robi wszystko, by jej metamorfoza przebiegała zgodnie z obowiązującymi w show biznesie trendami. Od pewnego czasu próbuje upodobnić się do innych celebrytek, niestety, tym razem wywołała skojarzenia, które z pewnością nie były jej celem.

Magdalena Narożna, liderka zespołu Piękni i Młodzi, wykonującego utwory z nurtu disco polo, zaskarbiła sobie sympatię fanów naturalnością. Osoby, które obserwują jej profil na Instagramie, szczególnie cenią zdjęcia piosenkarki bez makijażu, w wygodnych domowych strojach lub w wersji wakacyjnej, w kostiumach kąpielowych. 

W tle często można zobaczyć przytulne zdjęcia domu Magdy, z elementami normalnego w każdym domu lekkiego chaosu. Wprawdzie na scenie i oficjalnych bankietach Narożna pokazuje się zwykle w wyrazistych kreacjach i mocnym makijażu, jednak prywatnie preferuje dużo łagodniejszy wizerunek. 

Reklama

Magda Narożna eksperymentuje z wizerunkiem

Wokalistka chętnie zapewnia, że nie stosuje żadnych filtrów upiększających ani programów do retuszu zdjęć, czym zyskała życzliwość fanów, najwyraźniej zmęczonych wszechobecną na Instagramie sztucznością. 

Ostatnio jednak Magda sprawia wrażenie, jakby coraz bardziej zależało jej na tym, by dołączyć do grona celebrytek, które dzięki stosowaniu tych samych zabiegów upiększających oraz internetowych filtrów, wyglądają jak siostry bliźniaczki

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi od dawna próbuje zerwać z przaśnym wizerunkiem, popełniając po drodze wiele błędów, jak fioletowe loki, kreacje w stylu „rockowej księżniczki” czy fatalnie dobrane dodatki. Kiedy w czerwcu tego roku na Instagramie Narożnej ukazały się jej odchudzone zdjęcia z doczepionymi blond lokami i sztucznymi rzęsami, pojawiły się podejrzenia, że upodabnia się do Dody

Magdalena Narożna stawia na proste włosy

Madzia postanowiła więc wyprostować włosy, ale okazało się, że znów źle…Kompleksowa metamorfoza, której poddała się w salonie kosmetycznym, wywołała skojarzenia, które z pewnością sprawiły Narożnej przykrość. Pod jej zdjęciem pojawiły się krzywdzące podejrzenia:

"Dlaczego chcesz wyglądać jak Joanna Narożna..?"

"Też mam takie wrażenie, na tym zdjęciu jest bardzo podobna do niej". 

Cóż, posądzenia pod adresem byłej żony, jakoby rzekomo próbowała się upodobnić do obecnej, musiały zaboleć, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich przeszłość… 

Dawid Narożny i Magda wciąż nie mogą sobie wybaczyć

Był wprawdzie czas, gdy byli małżonkowie blisko ze sobą współpracowali, jednak skończyły się 3 lata temu, za kulisami sylwestrowego koncertu Dwójki doszło między nimi do karczemnej awantury, po której już nie mogli na siebie patrzeć. 

Czas, niestety, nie zaleczył ran. Chociaż obydwoje układają sobie życie na nowo, nadal czują do siebie zadawnioną gorycz. W ubiegłym roku Dawid Narożny nagrał piosenkę, której bohaterką uczynił gwiazdę, topiącą smutki i frustracje w wysokoprocentowych napojach. Wiele osób dostrzegło w tym utworze szpilę wymierzoną w byłą żonę….

Na szczęście nie wszyscy dopatrzyli się podobieństw między metamorfozą Magdy a wizerunkiem obecnej żony jej byłego męża. Wśród komentarzy pojawiły się także życzliwe opinie:

"Ślicznie, wygląda Pani jak nastolatka".

"Pięknie Ci w długich włosach. Wyglądasz jak milion dolców". 

Którzy z fanów mają rację? 

Zobacz też:

Narożna w objęciach tajemniczego mężczyzny. Fani nie dowierzają zdjęciu. Co z narzeczonym?

Narożna została zapytana o pieniądze. Wyjawiła prawdę o zarobkach w branży

Magdalena Narożna pokazała nową fryzurę. Odważna zmiana?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Piękni i Młodzi | Dawid Narożny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy