Reklama
Reklama

Magda Narożna już nie poraża naturalnością? „Robisz się na Dodę”

Magda Narożna (34 l.) do tej pory ujmowała fanów swoją naturalnością, a nawet pewną nieporadnością w kształtowaniu wizerunku. Na tle wszechobecnej na Instagramie sztuczności było to urocze, jednak z czasem wokalistka nabrała salonowego sznytu. Nie wszyscy są zachwyceni…

Magda Narożna, liderka zespołu Piękni i Młodzi, wykonującego utwory z nurtu disco polo, wkroczyła do show biznesu dzięki udziałowi w programie „Must Be The Music”

Magda Narożna: czym podbiła serca fanów?

Od tamtej pory sporo się wydarzyło w jej życiu. Magda rozstała się z mężem, z którym za kulisami koncertu noworocznego pokłóciła się tak mocno, że potem przez pewien czas nie mogli na siebie patrzeć. Na szczęście oboje odnaleźli już szczęście w nowych związkach, co nieco załagodziło atmosferę między nimi. 

Reklama

Magda, na początku ostrożnie, a z czasem coraz śmielej, zaczęła podgrzewać atmosferę wokół siebie, dzieląc się prywatnością na Instagramie. Fani szczególnie cenią jej zdjęcia bez makijażu, w wygodnych domowych strojach lub wakacyjne ujęcia w kostiumie kąpielowym. 

W tle często można zobaczyć przytulne zdjęcia domu Magdy, z elementami normalnego w każdym domu lekkiego nieporządku. 

Magda Narożna zaskoczyła fanów

Ostatnio jednak wokalistka sprawia wrażenie, jakby coraz bardziej zależało jej na tym, by dołączyć do grona celebrytek, które dzięki stosowaniu tych samych zabiegów upiększających oraz internetowych filtrów, wyglądają jak klony. Kiedy na profilu Narożnej, obserwowanym przez ponad 200 tys. fanów ukazało się jej zdjęcie w nowej fryzurze, niektórzy spośród fanów odczuli dysonans poznawczy. 

Narożna pozuje do zdjęcia, okazji odsłaniając brzuch, widoczny spod kusego topu i rzucając zalotne spojrzenie sprzed przedłużonych rzęs. Jej metamorfoza nie wszystkim przypadła do gustu. Nie zabrakło opinii, że doczepy i sztuczne rzęsy nie pasują do naturalnego wizerunku, do którego przyzwyczaiła fanów Magda:

„Jak Doda”

„Madziu, robisz się na Dodę”

Magda Narożna jak Doda? Obie cenią naturalność

Warto przypomnieć, że Doda od dłuższego czasu również stawia na naturalność. 3 lata temu wyznała w wywiadzie dla „Show”:

„Chcę jak najdłużej wyglądać zdrowo, a tona tapety zdecydowanie temu nie sprzyja. Zainwestowałam w twarz po 30-tce, wyrzucając kosmetyki. W dbaniu o siebie jestem bardzo zdyscyplinowana. Każdej doby śpię po 9 godzin i nawet jeśli muszę wcześniej wstać, to potem w ciągu dnia to nadrabiam. Nawadniam się i dotleniam. Od 10 lat jestem na diecie bez cukru i glutenu, od kilku – bez nabiału, a teraz także mięsa. Nie wiem, kto inny by na takiej diecie wytrzymał. Ale to wszystko daje efekty i robi wrażenie”. 

Magda Narożna coraz bardziej komfortowo czuje się w show biznesie i nie chodzi tylko o zrozumienie, jaki wizerunek jest w tej branży najbardziej pożądany. Ostatnio wokalistka spełniła swoje marzenie, występując gościnnie w serialu „Policjantki i Policjanci” emitowanym w TV4. Jak potem wyznała:


"Powiem szczerze, że troszeczkę stresowałam się. To jest moje nowe doświadczenie, chociaż ogromnie się cieszę, ponieważ zawsze marzyłam o tym, żeby zagrać w jakimś serialu, w jakimś filmie. Udało się" 

Rzeczywiście zaczyna przypominać Dodę?

Zobacz też:

"Odmieniona" Magda Narożna wcisnęła się w odważną kreację z prześwitami. Nie zostawiła pola dla wyobraźni

Magdalena Narożna pochwaliła się metamorfozą. Ogłosiła też radosną nowinę

Wygina się na łóżku w samej bieliźnie. Magdalena Narożna wprawiła fanów w zachwyt!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Piękni i Młodzi | Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy