Reklama
Reklama

Narożna w objęciach tajemniczego mężczyzny. Fani nie dowierzają zdjęciu. Co z narzeczonym?

Magda Narożna wprowadziła ostatnio swoich fanów w niezłą konfuzję. Opublikowała bowiem swoje zdjęcie w objęciach pewnego mężczyzny. Część fanów zaczęła spekulować, że nie jest to dotychczasowy narzeczony wokalistki. Jaka jest prawda?

Magdalena Narożna, liderka zespołu Piękni i Młodzi, znów zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Opublikowała romantyczne zdjęcie, na którym całuje się z mężczyzną. To wywołało zdumienie wśród niektórych obserwatorów, gdyż jako żywo nie mogli dopatrzeć się podobieństwa pomiędzy narzeczonym artystki a facetem ze zdjęcia. Czyżby Narożna miała nowego partnera?

Reklama

Magdalena Narożna i jej nażeczony. Jak się poznali?

Zacznijmy od początku. Po rozwodzie z Dawidem Narożnym, Magdalena związała się z Krzysztofem Byniakiem. Co ciekawe, para znała się jeszcze od szkoły podstawowej. W 2020 roku Magda Narożna i Krzysztof się zaręczyli, a w kolejnych latach chętnie dzielili się swoim życiem w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak Krzysztof zniknął z sieci.

"Wcześniej dzieliliśmy się dużo więcej, ale od życia dostaliśmy tyle kopów, tyle złych ludzi nam bardzo źle życzy, że naprawdę to nie jest nam potrzebne. Zwyczajnie" - powiedziała Magda w rozmowie z portalem Show News.

Tajemniczy mężczyzna na zdjęciu Narożnej. To Krzyś?

Zdjęcie opublikowane przez wokalistkę przed świętami wywołało dyskusję wśród jej fanów. Niektórzy sugerują, że mężczyzna na zdjęciu to nie Krzysztof. Magdalena na razie nie wyjaśniła tej sytuacji.

"Każdy może mieć swoje domysły, okaże się. Dla mnie za wysoki i troszkę niepodobny" - pisze na przykład jeden z nich. I nie jest to odosobniona opinia. 

Drugi obóz fanów jest za to pewny, że to Krzysztof. Wskazują na tatuaże widoczne na innych zdjęciach i relacjach w mediach społecznościowych.

"Hahaha to kiepsko ze wzrokiem u ciebie. Spójrz na tatuaż" - piszą. 

Czekamy na oficjalne wyjaśnienie od gwiazdy.

Zobacz też:

Magdalena Narożna z "Piękni i Młodzi" nie zachwyciła sesją zdjęciową. "Zbyt ciasna sukienka"

Magda Narożna pod maską tlenową. Co się dzieje z gwiazdą "Pięknych i młodych"? 

Magda Narożna w skąpej kreacji. "Ależ ona jest piękna"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama