Reklama
Reklama

Magda Narożna pod maską tlenową. Co się dzieje z gwiazdą "Pięknych i młodych"?

Magdalena Narożna (34 l.) podzieliła się z fanami niepokojącą informacją. Jak się okazuje, liderka discopolowej formacji "Piękni i młodzi" zmuszona jest do korzystania z maski tlenowej. W swojej instagramowej relacji wyjaśnia, co za tym wszystkim stoi. Fani czują się zaniepokojeni.

Liderka "Pięknych i młodych" buduje życie z nowym partnerem

Magdalena Narożna znana jest szerokiej publiczności głównie jako liderka zespołu "Piękni i młodzi". Discopolowa formacja wylansowała takie hity jak "Ona jest taka cudowna" (posłuchaj!), "Niewiara" i "Jak w bajce". Popularność gwiazda zawdzięcza występowi w muzycznym programie "Must be the music. Tylko muzyka", dzięki któremu mogła dotrzeć do znacznie większej liczby słuchaczy.

Reklama

Głośno o liderce "Pięknych i młodych" zrobiła się także z powodu jej konfliktu z byłym mężem i założycielem zespołu - Dawidem Narożnym. Choć kiedyś parę łączyło gorące uczucie, ich związek nie przetrwał próby czasu. W pewnym momencie między dwójką wybuchł poważny konflikt, który zakończył się... bójką za kulisami "Sylwestra Marzeń" organizowanego przez TVP w Zakopanem.

Od tego czasu minęło jednak kilka lat i wszystko wskazuje na to, że zwaśnieni ex kochankowie zakopali już topór wojenny. Każde z nich poszło w swoją stronę i stworzyło nowe, szczęśliwe związki.

Dziś Magdalena Narożna buduje nową relację wraz z Krzysztofem Byniakiem. Jak można się dowiedzieć z wywiadów, para coraz częściej myśli o tym, by wreszcie sformalizować związek.

"Chcę ślubu, kiedy będę miała święty spokój, kiedy będę spokojna i nie będę musiała patrzeć wstecz. Chcę, żeby to było moje wydarzenie, mojego serca i mojego przyszłego męża" - przyznała artystka w rozmowie z "Super Expressem".

Magda Narożna z maską tlenową. Fani przerażeni

Gwiazda disco polo jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i utrzymuje ze swoimi obserwatorami stały kontakt. Niedawno na instagramowym profilu Magdy Narożnej pojawiło się niepokojące nagranie. Liderka "Pięknych i młodych" pokazała się na nim w... masce tlenowej. Co to oznacza?

"Te przeklęte wirusy mnie wykończą" - informuje w swojej relacji, którą umieściła na InstaStory.

Wygląda na to, że celebrytka po prostu zaraziła się grypą. W ostatnich miesiącach w naszym kraju wzrost liczby zachorowań na infekcje dróg oddechowych jest bardzo wyraźny. O tym, jak ciężko można przejść zakażenie wirusem grypy, przekonał się także dziennikarz TVN - Bartek Jędrzejak - który w social mediach również "pochwalił się" w sieci zdjęciem w masce tlenowej.

"Grypa w natarciu. Mamy epidemię. (...) są i tacy, którzy mówią, że powodem tej epidemii jest to, że jeszcze rok temu byliśmy na kwarantannach, nie mieliśmy ze sobą kontaktu, dlatego grypa zmutowała. Jedno jest pewne  - do lekarzy nie można się dostać, bo tłumy"  - relacjonował i ostrzegał prezenter.

Pozostaje życzyć dużo zdrowia i trzymać kciuki za szybki powrót do formy!

Zobacz też:

"Piękni i Młodzi": Magdalena Narożna komentuje doniesienia na temat ciąży

Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych szaleje w śniegu. Na sobie ma mikroskopijne bikini!

Magdalena Narożna na Instagramie chwali się roznegliżowanymi fotkami w bikini

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Piękni i Młodzi
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy