Reklama
Reklama

Półnaga Narożna dokazuje w śniegu. Sznurowane majteczki od stroju kąpielowego ledwie co zakrywały!

Magdalena Narożna (34 l.) znów zaszokowała w sieci, a to za sprawą serii roznegliżowanych fotek. Co prawda Magda zamieszczała już podobne posty, ale teraz zdecydowała się jeszcze bardziej zaszaleć. W śniegu pozowała w wyjątkowo skąpym bikini. Nie za zimno na takie popisy?

Kim jest Magdalena Narożna?

Magdalena Narożna (posłuchaj) sławę i medialny rozgłos zyskała już jakiś czas temu, a to za sprawą pojawienia się w muzycznym show "Must be the music. Tylko muzyka". W formacie wystąpiła ze swoim zespołem Piękni i Młodzi, a członkowie bandu na scenie zaprezentowali repertuar z gatunku disco polo.

Wokalistka wylansowała kilka tanecznych hitów, ale ostatnio głośno było o niej również ze względu na otwarty konflikt z byłym mężem i ex muzykiem zespołu, Dawidem Narożnym. 34-latka i 33-latek bez ogródek obrzucali się wyzwiskami, a ich kłótnia przerodziła się nawet w bójkę! Mało tego, w burdę zaangażowani byli również obecni partnerzy gwiazd disco polo.

Reklama

Magda stara się jednak nie wracać do problematycznej przeszłości i skupia się na budowaniu relacji z niejakim Krzyśkiem. Zakochani niedawno wybrali się na Islandię, skąd ochoczo relacjonowali zimowe wojaże! Oj, działo się...

Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych szaleje w śniegu. Na sobie ma mikroskopijne bikini!

Narożna i jej partner przed sylwestrem w Zakopanem chcieli złapać nieco oddechu i wybrali się na wakacje. Za destynację obrali krainę lodu i ognia. Gwiazdka disco polo podczas urlopu nie zapomniała o swoich wiernych fanach i ochoczo relacjonowała wojaże w sieci.

Dzięki temu wiemy, że zakochani wybrali się do Sky Lagoon, a Magda skorzystała z napotkanych atrakcji. Wokalistka przyodziała skąpe bikini i z zadowoleniem dokazywała w śniegu i kąpała się w ciepłych źródłach. Przy okazji nie szczędziła czułości Krzysztofowi, co również skrupulatnie relacjonowała. Na wczasach oglądała również figurki Trolli:

"Islandia, uwielbiam ten kraj" - napisała uradowana. Zazdrościcie wokalistce wizyty w ciepłych źródłach?

Zobaczcie, jak się bawiła!

Magdalena Narożna: Piękni i Młodzi, wiek, rodzina

Magdalena Narożna urodziła się 22 listopada 1988 roku w okolicach Łomży. Była żoną Dawida Narożnego, z którym ma córkę Gabrysię. Para rozwiodła się, a obecnym parterem wokalistki jest Krzysztof.

Od 2010 roku tworzy zespół Piękni i Młodzi, który założyła z byłym mężem i Danielem Wilczewskim. Magdalena Narożna jest aktywna na Instagramie, a jej konto obserwuje już ponad 195 tysięcy osób.

Przeczytajcie również:

Roznegliżowana Narożna prawi o ciałopozytywności. Zapozowała w skąpym bikini!

Dawid Narożny znów dokucza byłej żonie? "Może zasłużyła..."   

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała zdjęcia w bikini. "Jak ze 'Słonecznego patrolu'"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Piękni i Młodzi
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy