Reklama
Reklama

Zaniepokojony Zygmunt Chajzer przerwał milczenie w sprawie wybryków syna. "Nie dał rady"

Filip Chajzer przechodzi ostatnio bardzo trudny moment w swojej medialnej karierze. Wokół byłego reportera "Dzień Dobry TVN" narosło wiele kontrowersji. W związku z tym dziennikarze zapytali Zygmunta Chajzera, jak liczne afery wpłynęły na jego relacje z synem. Słynny prowadzący "Idź na całość" nie krył zaniepokojenia niedawnymi wydarzeniami.

Zygmunt Chajzer zdobył wielką popularność

Zygmunt Chajzer swoją przygodę z show-biznesem zaczynał jako radiowiec. Początkowo można było usłyszeć go w takich audycjach jak "Sygnały dnia", "Lato z radiem" i "Cztery pory roku".

Jego kariera nabrała rozpędu dopiero wtedy, gdy prezenter związał się z telewizją. Choć dzisiaj mało kto o tym pamięta, początkujący dziennikarz pojawiał się na antenie  Jedynki, gdzie miał okazję prowadzić "Wiadomości".

Prawdziwym przełomem dla Zygmunta Chajzera było przejście do telewizji Polsat. Dzięki teleturniejowi "Idź na całość", który święcił triumfy w latach dziewięćdziesiątych, charyzmatyczny prowadzący szybko stał się jedną z ulubionych osobowości medialnych w kraju.

Reklama

Filip Chajzer przechodzi trudny czas w swojej karierze

Dziś w mediach dużo więcej mówi się o jego synu - Filipie Chajzerze. Były reporter programu "Dzień Dobry TVN" nie ma ostatnio najlepszej passy. Po zwolnieniu ze śniadaniówki celebryta przyjął zaproszenie od producentów "Tańca z gwiazdami", jednak bardzo szybko odpadł z rywalizacji o Kryształową Kulę.

Na tym jednak się nie skończyło i pojawiły się kolejne problemy. Wiele kontrowersji wzbudziły informacje o niejasnych zasadach funkcjonowania jego organizacji charytatywnej, w wyniku czego wybuchł ogromny skandal.

W międzyczasie popularny dziennikarz postanowił poszukać nowych źródeł dochodu i... otworzył food trucka, w którym sprzedaje kebaby.

W związku z wizerunkowymi problemami Filipa Chajzera dziennikarze serwisu Show News zapytali legendarnego prowadzącego "Idź na całość", jakie są dziś jego relacje z synem.

Zygmunt Chajzer mówi o relacjach z synem

Czy liczne afery negatywnie odbiły się na ich kontaktach?

"Czasem się o coś posprzeczamy, mamy inne zdanie na jakiś temat, ale nic więcej. Jak to w rodzinie" - zdradził Zygmunt Chajzer.

Mimo wszystko 70-latek nie ukrywał, że patrzy na ostatnie wydarzenia z dużym niepokojem.

"Filip jest trochę emocjonalny, rozbiegany, a problemów mu nie brakuje. Działa za bardzo impulsywnie, żywiołowo. Robi kilka rzeczy naraz, a z tą fundacją dziwne rzeczy się działy. Nie dał rady tego dobrze kontrolować" - podsumował.

Czy mimo wszystko Filipowi Chajzerowi uda się odzyskać zaufanie opinii publicznej?

Zobacz też:

Filip Chajzer pozbywa się mazurskiej posiadłości. A taki był z niej dumny

Zygmunt Chajzer dostaje sowitą emeryturę. Ryszard Rynkowski znalazł sposób

Filip Chajzer odpadł z "Tańca z gwiazdami". Już zapowiada nowy biznes

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zygmunt Chajzer | Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy