Reklama
Reklama

Woźniak-Starak i Rozenek-Majdan dostały intratne propozycje. Po zwolnieniu ze śniadaniówki i tak zarobią krocie

Małgorzata Rozenek-Majdan długo marzyła o tym, by zasiąść na kanapie w programie śniadaniowym, zrównując się z Agnieszką Woźniak-Starak, która wówczas dzierżyła już prezenterskie stanowisko. Nikt się nie spodziewał, że przygoda „Perfekcyjnej” z „Dzień Dobry TVN” potrwa jedynie kilka miesięcy, a Agnieszka straci pracę razem z nią. Tak się jednak stało, a teraz obie panie czekają nowe przygody. Choć inni zostali odesłani z kwitkiem, dla nich TVN przygotował coś specjalnego.

Rozenek-Majdan i Woźniak-Starak uratowane. Reszta pożegnała się z pracą w TVN

Roszady w TVN odbiły się szerokim echem w sieci. Widzowie szeroko otworzyli oczy ze zdumienia, widząc, jakie zmiany szykuje dla nich stacja tuż przed końcem sezonu. W śniadaniówce nie zobaczymy już m. in. Anny Kalczyńskiej, Małgorzaty Ohme, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Andrzeja Sołtysika oraz Agnieszki Woźniak-Starak. Choć trójka prowadzących została bez pracy, dwie osoby zostały przeniesione do innych programów stacji.

Reklama

W oświadczeniu stacji można było przeczytać o etatach, które czekają na Małgorzatę Rozenek-Majdan i Agnieszkę Woźniak-Starak. Panie z pewnością odetchnęły z ulgą, ponieważ utrata pracy w telewizji na ten moment im nie grozi: "Trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji, oraz rolę prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych. Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie" - napisano na Instagramie "Dzień Dobry TVN".

Prezenterki "DDTVN" pójdą jednak w dwie różne strony i sprawdzą się we własnych telewizyjnych show. Jakie to będą programy? Właśnie wyciekły informacje w sprawie nowych projektów, do których zaangażował je TVN.

Rozenek-Majdan i Woźniak Starak wylądowały w programach rozrywkowych. Znamy szczegóły

Według informacji przekazanych przez "Super Express" dla Małgoni szykowany jest program "Bitwa o gości". W założeniu ma on służyć promocji branży turystyczno-noclegowej w kraju. Przed kamerami spotkają się właściciele pensjonatów, zajazdów, hoteli czy kempingów. Wybrani przedsiębiorcy będą nawzajem odwiedzać i testować prowadzone przez siebie miejsca. Program już był hitem w dziesięciu krajach, niewykluczone, że i w Polsce również zaskoczy.

Jaka przyszłość czeka koleżankę Rozenek? Dla Agnieszki Woźniak-Starak stacja przygotowała angaż w  "The Traitors", programie inspirowanym grą Mafia, w której uczestnicy potajemnie dzielą się na "lojalnych" i "zdrajców". Z najnowszych doniesień wynika, że misją uczestników będzie ukończenie serii wyzwań, a tym samym zdobycie nagrody pieniężnej.

"Rozenek-Majdan i Woźniak-Starak za jeden sezon mogą zgarnąć nawet po 300 tys. zł" - donosi tabloid. Będzie im lepiej niż w "Dzień Dobry TVN"? Tam również zarabiały wielkie pieniądze.

Zobacz też:

Nerwowo na urlopie Majdanów. Radosław nie ma już siły do Małgorzaty. Wykrzyczał jej w twarz: "Mam cię dosyć"

Małgorzata Rozenek-Majdan właśnie rozpoczęła wakacje. Kierunek podróży mocno zaskakuje

Małgorzata Rozenek-Majdan pcha się do polityki. Co na to wyborcy?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama