Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pcha się do polityki. Co na to wyborcy?

Małgorzata Rozenek-Majdan nie wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Celebrytce wystarcza rola aktywistki. Tymczasem internet rozgrzała plotka, którą chętnie wszyscy komentują.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan idzie w politykę?

Małgorzata Rozenek-Majdan wbrew plotkom, że ma zamiar wesprzeć Donalda Tuska, nie wystartuje w wyborach z ramienia PO. Celebrytka nie palnowała tego. Fakt, że celebrytka pojawiła się niedawno w Parlamencie Europejskim u boku Ewy Kopacz. A dzisiaj 6 czerwca pojawiła się w Senacie. Jednak jej celem było przedstawienie metod leczenia bezpłodności metodą in-vitro. Na tym na razie gwiazda TVN zamierza poprzestać. 

Reklama

Tak w sieci komentują plotki o Rozenek-Majdan w polityce

Kiedy o wystąpieniu Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiło się głośno, pojawiły się plotki, że gwiazda zamierza startować w wyborach do PE w 2024 roku. Na forach internetowych wybuchło prawdziwe szaleństwo. Fani i przeciwnicy gwiazdy postanowili zabrać głos. Każdy chciał skomentować i wyrazić swoją opinię. Nie zabrakło negatywnych ocen, że Rozenek-Majdan, jest kolejną celebrytką, która pcha się do polityki. 

"To będzie porażka. Nic z tego nie będzie, nie jest zbyt lubiana";
"Dawno już przewidziałam, że pójdzie w politykę. Musi być wszędzie?";
 "Niedługo otworzę lodówkę, a tam Małgorzata Rozenek. Może już dość?" - piszą przyszli wyborcy w mediach społęcznościowych.

Z radością informację witali politycy PO:

"Małgosia bardzo zaangażowała się w popularyzację sprawy in vitro. Chce na tym "wjechać" do Parlamentu Europejskiego. Zaprzyjaźniła się z Ewą Kopacz, która jest nią zachwycona i tym, co Małgosia robi dla kobiet. Podobnie inne działaczki KO: Elżbieta Łukacijewska i Barbara Nowacka" - cytował anonimowo jednego z działaczy PO "Super Express".

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski już bardziej sceptycznie wyrażał się o gwieździe:

"Jak Platforma ją wystawi to dobrze, a jak nie wystawi to też będzie dobrze. Do sejmu idzie 460 osób i mają bardzo różne życiorysy. Nie ma w tym nic dziwnego i nadzwyczajnego" - powiedział dla Plotka.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie wystartuje w wyborach

 Małgorzata Rozenek-Majdan nie zamierza startować w zbliżających się wyborach. Gwiazda TVN zapewnia, iż nie przewiduje tego również w kolejnych latach.

"Nie wystartuję w najbliższych wyborach, ani tych, których spodziewamy się w październiku, ani następnych, których spodziewamy się w 2024 roku" - powiedziała Rozenek-Majdan w rozmowie z reporterem WP.

"Perfekcyjna Pani Domu" nie zrezygnuje jednak z roli aktywistki. Jest zdanie, że w na tym polu ma jeszcze wiele do zrobienia.

"Niezwykle dobrze czuję swoją rolę jako aktywistki. I na tej roli chciałabym się na razie skupić. Jestem dziennikarką, prowadzącą jeden z kultowych programów w telewizji TVN i to jest coś, co zawodowo mnie spełnia. Aktywistką pozostanę jeszcze przez dłuższy czas, a co się wydarzy w dalekiej przyszłości, nie wiem" - mówiła w rozmowie z dziennikarzem.

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wielką wpadkę? Internautki pokłóciły się o prezenterkę DDTVN

Małgorzata Rozenek-Majdan przeprowadzi wywiad z Dodą? "Jeżeli tego wymagałoby poprowadzenie programu"

To koniec "M jak miłość". W sieci wrze. Fani oburzeni decyzją TVP

Wpadka TVP. Nawet produkcja "M jak miłość" nie odróżnia Mroczków!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy