Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wyjawiła prawdę na temat swojego startu w wyborach. Plotkowano o tym od dawna

Małgorzata Rozenek-Majdan wyjawiła, że nie wystartuje w najnowszych wyborach do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej. Gwiazda zdementowała pojawiające się w sieci plotki.

Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie politykiem?

Plotki o politycznym zaangażowaniu Rozenek-Majdan pojawiały się w przestrzeni publicznej od dawna. Dopiero dzisiaj media na poważnie podjęły jednak temat jakoby Małgorzata Rozenek-Majdan miałaby pomóc Donaldowi Tuskowi w nadchodzących wyborach. O celebrytce wypowiedział się dla se.pl Paweł Poncyliusz, wiceprzewodniczący klubu Koalicji Obywatelskiej.

"Spodziewam się i przypuszczam, że wystartuje w wyborach do Sejmu" - mówił mężczyzna.

Rewelacje na swój temat skomentowała sama zainteresowana. W najnowszym wywiadzie z reporterem Wirtualnej Polski ucięła wszelkie spekulacje. Nazwisko Rozenek-Majdan pojawi się na listach wyborczych, czy jednak nie? Znamy odpowiedź!

Reklama

Zobacz też: Rozenek-Majdan ma wystartować w wyborach do Sejmu. Politycy znanej partii ujawnili sekret celebrytki

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie kandydować?

Małgorzata Rozenek-Majdan wprost powiedziała, że nie zamierza startować w zbliżających się wyborach. Gwiazda dodała, iż nie przewiduje tego również w kolejnych latach.

"Nie wystartuję w najbliższych wyborach, ani tych, których spodziewamy się w październiku, ani następnych, których spodziewamy się w 2024 roku" - odpowiedziała Rozenek-Majdan.

Gwiazda TVN dodała również, że dobrze czuje się w roli aktywistki. Nie wyklucza natomiast niczego, co może wydarzyć się odległej przyszłości. Z jednego bardzo prozaicznego powodu:

"Niezwykle dobrze czuję swoją rolę jako aktywistki. I na tej roli chciałabym się na razie skupić. Jestem dziennikarką, prowadzącą jeden z kultowych programów w telewizji TVN i to jest coś, co zawodowo mnie spełnia. Aktywistką pozostanę jeszcze przez dłuższy czas, a co się wydarzy w dalekiej przyszłości, nie wiem" - mówiła w rozmowie z dziennikarzem.

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wielką wpadkę? Internautki pokłóciły się o prezenterkę DDTVN

Małgorzata Rozenek-Majdan przeprowadzi wywiad z Dodą? "Jeżeli tego wymagałoby poprowadzenie programu"

Kasia Tusk rozpacza nad ustawą "lex Tusk". Jej wpis wywołał poruszenie. Drży o przyszłość ojca

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy