Reklama
Reklama

Wpadka TVP. Nawet produkcja "M jak miłość" nie odróżnia Mroczków!

Rafał Mroczek, czy Marcin? Marcin Mroczek, czy Rafał? Na to pytanie nie potrafiła odpowiedzieć nawet produkcja "M jak miłość" w którym aktorzy grają od początku powstania serialu! Na instagramowym profilu produkcji wrzucono zdjęcie i... pomylili Mroczków. Co za wtopa!

Wpadka TVP. Nawet produkcja "M jak miłość" nie odróżnia Mroczków!

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek faktycznie są jak dwie krople wody. Dzięki temu bliźniacy zdobyli role w kultowym już serialu "M jak miłość", który wylansował m.in. Kasię Cichopek. Na fali popularności mieli okazję nawet wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami". Z tym, który brat jest którym, zmagają się do dziś.

Reklama

Zdjęcie z "M jak miłość" na Instagramie. Po tylu latach nadal mylą Mroczków!

Na instagramowym profilu serialu "M jak miłość" pojawiło się zdjęcie podpisane w taki sposób: "Rodzinka Zduńskich (również Lenka, której zabrakło na zdjęciu) pozdrawia i zaprasza na dzisiejszy odcinek".

Wszystko byłoby super, gdyby nie fakt, że po 23 latach grania swoich postaci przez Rafała i Marcina chyba już można by było zauważyć różnicę w bliźniakach.

Fani "M jak miłość" zareagowali od razu: "To który wreszcie, Paweł czy Piotrek?"

Fani serialu od razu rozpoznali, że na zdjęciu jest Paweł (Rafał Mroczek), a nie Piotrek (Marcin Mroczek), filmowy mąż Kingi Zduńskiej (Katarzyny Cichopek):

  • "Bliźniaki wam się pomyliły"
  • "To Paweł, a nie Piotrek"
  • "A co to, w kolejnych odcinkach się okaże, że Kinga jednak wszystkie dzieci ma z Pawłem? Ciekawe, co na to Piotrek - taki numer mu brat i żona odwalili"

Widząc gorącą dyskusję, Rafał Mroczek wkroczył do akcji w sekcji komentarzy i zaczął wkręcać widzów: "To który wreszcie, Paweł czy Piotrek?", "Marcin to Ty, czy ja"?

Myślicie, że to zwykłe niedopatrzenie, czy celowe działanie, aby pobudzić widzów na Instagramie?

Zobacz też:

Rafał i Marcin Mroczek zbankrutowali przez własne niedbalstwo. Dziś o "Mroczek House" nikt nie pamięta

Rafał i Marcin Mroczek obchodzą 40. urodziny. Łepkowska stoi za ich karierą: "To bardzo fajni chłopcy, skromni, sensowni"

Mroczek narzeka na życie w Polsce: "Jest fatalnie. Nie wiem, co się dzieje"

"M jak miłość": Marcin Mroczek robi sobie przerwę! Co dalej z jego rolą?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "M jak miłość" | Rafał Mroczek | Marcin Mroczek | Bracia Mroczek | TVP
Reklama
Reklama
Reklama