Reklama
Reklama

Rafał i Marcin Mroczek obchodzą 40. urodziny. Łepkowska stoi za ich karierą: "To bardzo fajni chłopcy, skromni, sensowni"

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek 18 lipca świętowali 40. urodziny. Sławni bliźniacy zdobyli popularność za sprawą roli w serialu "M jak miłość", który emitowany jest na TVP od 22 lat. Jacy są prywatnie? Głos w ich sprawie zabrała sama Ilona Łepkowska, "matka chrzestna" ich sukcesu!

Marcin i Rafał Mroczek przyszli na świat 18 lipca 1982 roku w Siedlcach. O 7:00 urodził się Rafał, a 5 minut po nim Marcin. Jak się okazało, mama Mroczków nie wiedziała, że jest w ciąży bliźniaczej, dlatego drugi syn był niemałym zaskoczeniem w rodzinie. Bracia mają również starszą siostrę Agatę, która nie jest związana z show-biznesem.

W młodości odnosili sukcesy sportowe i uprawiali gimnastykę sportową. Do "M jak miłość" zgłosiła ich  mama, o czym dowiedzieli się po fakcie. Rafał i Marcin podbili serca oceniających i dostali angaż

Reklama

W 2000 roku nikt jeszcze nie przypuszczał, że serial okaże się hitem TVP i będzie gościł na antenie przez następne 20 kilka lat.

Nie da się ukryć, że "matką chrzestną" sukcesu Mroczków jest nie kto inny, jak Ilona Łepkowska, scenarzystka i producentka. To właśnie ona dała im szansę wystąpić i trzeba przyznać, że miała do nich nosa, gdyż bliźniacy w mig rozkochali w sobie widownię.

Z okazji ich urodzin Łepkowska zabrała głos w ich sprawie i wyznała, jacy są naprawdę!

Rafał i Marcin Mroczek obchodzą 40. urodziny. Łepkowska stoi za ich karierą: "To bardzo fajni chłopcy, skromni, sensowni"

"M jak miłość" sprawił, że wielu aktorów grających w nim do dziś cieszy się ogromną popularnością. Do tych sław na pewno należy Rafał i Marcin, a Łepkowska nie ukrywa, że 22 lata temu to ona dostrzegła ich potencjał i zaangażowała ich do produkcji.

Scenarzystka opisała również braci. Z jej relacji wynika, że zawsze byli pracowici, rozsądni, skromni i sensowni.

Trzeba przyznać, że wykorzystali swoją szansę!

Wyobrażacie sobie "M jak miłość" bez nich?

Zobaczcie również:

Mroczek narzeka na życie w Polsce: "Jest fatalnie. Nie wiem, co się dzieje"

Kożuchowska składa życzenia Lipowskiej i pomija tytuł serialu, w którym grały. Celowo?

"M jak miłość": Marcin Mroczek robi sobie przerwę! Co dalej z jego rolą?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy