Reklama
Reklama

Mroczek narzeka na życie w Polsce: "Jest fatalnie. Nie wiem, co się dzieje"

Ostatnio w mediach głośno jest o Katarzynie Cichopek (39 l.), a to za sprawą jej medialnego rozstania i krążących plotek na temat rzekomej relacji z Maciejem Kurzajewskim (49 l.). Teraz jednak w sieci zaistniał jej serialowy mąż, Marcin Mroczek (39 l.). Mężczyzna został nagrany przez celebrytkę, a jego narzekanie w mig obiegło internet. Co mu nie pasuje?

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek od ponad 20 lat wcielają się parę w serialu "M jak miłość". Fani produkcji mogą śledzić losy Kingi i Piotra Zduńskich, którzy grają idealne małżeństwo. Jak się okazuje, aktorzy przyjaźnią się również poza planem i pozostają w serdecznych relacjach.

Nie da się ukryć, że Marcin Mroczek, jako nieliczny w gronie sław, ułożył sobie życie prywatnie i od wielu lat jest w związku małżeńskim z Marleną.

Reklama

Małżonkowie unikają skandali, a ich wizerunek w mediach świadczy o tym, że świetnie się ze sobą dogadują. Para doczekała się dwóch synów, a aktor już wcześniej podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina i wiara.

Pomimo udanego życia aktor niedawno narzekał na życie w Polsce. Co mu nie odpowiada?

Marcin Mroczek narzeka na życie w Polsce. Co wyznał Katarzynie Cichopek?

Marcin Mroczek i Katarzyna Cichopek intensywnie pracują na planie serialu "M jak miłość". Jak się okazało, upalna pogoda dała się we znaki aktorowi, który narzekał na wahania temperatury w Polsce.

39-latek rozemocjonowany narzekał do Cichopek, a ta nagrała jego wywody i opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Macie jakieś sposoby na upał? Może Mroczek powinien z nich skorzystać?

Marcin Mroczek: wiek, kariera, rodzina

Marcin Mroczek urodził się 18 lipca 1982 roku w Siedlcach. Ma siostrę Agatę i brata bliźniaka Rafała, z którym od ponad 20 lat gra w "M jak miłość". W młodości uczęszczał na zajęcia taneczne. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła mu rola Piotra Zduńskiego. 39-latek zagrał również w filmach, takich jak: "Stara Baśń" i "Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem".

W 2013 roku wziął ślub z Marleną Muranowicz. Para doczekała się dwóch synów: Ignacego i Kacpra. Jest osobą religijną.

Zobaczcie również:

27-letnia miss Brazylii nie żyje. Zmarła po rutynowym zabiegu!

Tyler Sanders nie żyje. Aktor "Fear the Walking Dead" miał zaledwie 18 lat

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy