Reklama
Reklama

Wieści nadeszły nad ranem. Dagmara Kaźmierska wyjawiła prawdę ws. Kevina i Roxie

Niedawno do mediów dotarła informacja dotycząca ślubu Roksany Węgiel i jej starszego o osiem lat ukochanego. Wieści o zamążpójściu młodziutkiej gwiazdy wywołały w sieci zagorzałą dyskusję. Do sprawy nagle odniosła się Dagmara Kaźmierska. Oto, co miała o do powiedzenia na ten temat.

Wyszły na jaw wieści ws. ślubu Węgiel i Mgleja

Roksana Węgiel miała zaledwie 18 lat, kiedy przyjęła oświadczyny starszego o 8 lat ukochanego. Teraz wyszło na jaw, że młoda gwiazda i Kevin Mglej najprawdopodobniej wzięli ślub. Świadczy o tym zmiana, którą internauci wypatrzyli w CEIDG. Zwyciężczyni Eurowizji Junior widnieje tam już pod podwójnym nazwiskiem. Nowe dane widnieją w systemie już od świąt, co znaczy, że zakochani zalegalizowali swój związek jeszcze przed Wielkanocą.

Reklama

Wieści o ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja były sporym zaskoczeniem dla wszystkich. Zwłaszcza, że 19-latka wspominała o tym, że owszem, planują w tym roku wesele, ale celowali raczej w inny termin. Pewien anonimowy informator z otoczenia artystki był bardziej wylewny i zdradził nawet, o jaki miesiąc chodzi.

"Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału Tańca z Gwiazdami, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date, reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy" - mówi w rozmowie z Party.

Dagmara Kaźmierska podsumowała Roxie Węgiel i Kevina Mgleja

Roksana Węgiel sporo czasu poświęca teraz treningom do "Tańca z gwiazdami". Za kulisami oczywiście zawsze obecny jest jej mąż (?), który jest dla niej największym wsparciem. Nie umknęło to uwadze innych uczestników tanecznego show. Teraz rewelacje dotyczące Roxie Węgiel postanowiła skomentować Dagmara Kaźmierska.

"Dajmy żyć każdemu swoim życiem i dajmy każdemu robić w spokoju to, co chce, póki nie krzywdzi tym innych. Powinniśmy się nie wtrącać i to jest tylko i wyłącznie Roxie sprawa i Kevina, co oni robią ze swoim życiem. Oni nikogo tym nie krzywdzą. Uważam z całym szacunkiem dla was drodzy państwo, że to nie jest wasza sprawa" - mówiła w rozmowie z Faktem.

"Królowa życia" i taneczna rywalka zwyciężczyni Eurowizji Junior podkreśliła, że nie powinniśmy sami angażować się w cudze życie, tylko skupić na swoim. Zaznaczyła też, że gdyby więcej ludzi się tak zachowywało, to świat byłby lepszym miejscem.

Dagmara Kaźmierska powiedziała także, co sądzi o starszym ukochanym Roxie Węgiel. Okazuje się, że celebrytka darzy wokalistkę wyjątkową sympatią.

"To jest moje serduszko. To jest moja iskierka. Ja ją uwielbiam naprawdę. I Kevina też. Oni tworzą fajną parę. Oni się kochają. Oni są ze sobą szczęśliwi i nic nam do tego. My możemy i powinniśmy tylko kibicować ich miłości. Niech ludzie się kochają, miłują i szanują. Przecież na tym to polega. Świat powinien się opierać na miłości i wzajemnym szacunku, a nie na nienawiści, na hejcie, na jakichś rozstaniach, na łzach" - wyznała.

Zobacz także:

Rafał Maserak zabrał głos w sprawie Kaźmierskiej. Już wszystko jasne

Terrazzino w końcu nie wytrzymał. Oto, co myśli o pląsach Kaźmierskiej [POMPONIK EXCLUSIVE]

Roxie Węgiel oficjalnie ogłosiła. Najpierw "sekretny ślub", a teraz taka nowina

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kevin Mglej | Roksana Węgiel | Dagmara Kaźmierska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy