Reklama
Reklama

Zaskakujące doniesienia o ślubie Roxie Węgiel. Piosenkarka nieoczekiwanie zmieniła nazwisko

Plotki o ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja od kilku miesięcy elektryzują fanów popularnej piosenkarki. Artystka w wywiadach często podkreślała, że zależy jej na szybkim zalegalizowaniu związku z producentem muzycznym. Teraz ujawniono informacje, które wskazują na to, że... celebryci mogą być już małżeństwem.

Roksana Węgiel zachwyca w "Tańcu z gwiazdami"

Roksana Węgiel w ostatnim czasie przeżywa najbardziej intensywny jak do tej pory okres w swojej karierze. Piosenkarka, która wielką popularność zyskała dzięki swojemu triumfowi podczas Eurowizji Junior, korzysta z uroków sławy i coraz częściej można zobaczyć ją nie tylko na scenie, ale także na okładkach magazynów i w odważnych sesjach fotograficznych.

Niedawno artystka podjęła ważną decyzję i przyjęła zaproszenie producentów "Tańca z gwiazdami". 19-latka szybko stała się jedną z głównych faworytek do zwycięstwa w rywalizacji o Kryształową Kulę

Reklama

Roksana Węgiel mówi wprost o szybkim ślubie

Roxie Węgiel może mówić o wielu sukcesach nie tylko na polu zawodowych, ale także i prywatnym. Wokalistka od dłuższego czasu układa sobie życie u boku producenta muzycznego Kevina Mgleja.

Zakochani od wielu miesięcy nie ukrywają, że są zaręczeni i zależy im na szybkim ślubie. Jeszcze niedawno mówiono o tym, że celebryci będą chcieli pobrać się już w te wakacje.

"Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału Tańca z Gwiazdami, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date, reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy" - przekazał anonimowy informator w rozmowie z serwisem Party.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?

Teraz jednak okazało się, że piosenkarka i starszy od niej o 8 lat producent mogli zdecydować się na wcześniejsze zalegalizowanie związku.

Jak bowiem można zobaczyć w CEIDG, pod koniec marca celebrytka zmieniła nazwisko i wpisana jest jako Roksana Węgiel-Mglej - podają dziennikarze Na Temat.

Do tej pory sprawy nie skomentowali sami zainteresowani, jednak można się spodziewać, że niebawem uchylą rąbka tajemnicy i wyjawią, czy rzeczywiście powiedzieli już sobie sakramentalne "tak".

Zobacz też:

Roksana Węgiel spieszy się ze ślubem. To dlatego nie może go odwlekać

Sensacja w 6. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Cała Polska usłyszała płomienne wyznanie

Roksana Węgiel bez ogródek odpowiedziała Iwonie Pavlović. Była w szoku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy