Reklama
Reklama

Roksana Węgiel potwierdziła oficjalnie. To dlatego nie chce dłużej odwlekać ślubu

Roksana Węgiel rozpoczęła już przygotowania do ślubu ze swoim partnerem Kevinem Mglejem, z którym często pojawia się na salonach, odkąd w 2023 roku ujawniła w sieci, że się spotykają. Młoda wokalistka w niedawnym wywiadzie opowiedziała o tym, co skłoniło ją do rychłej decyzji o zamążpójściu. Oto co wyznała.

Roksana Węgiel (sprawdź!) w maju ubiegłego roku ogłosiła światu, że zaręczyła się ze swoim osiem lat starszym partnerem Kevinem Mglejem, z którym zaledwie kilka miesięcy wcześniej pokazała się w sieci. Para zaskoczyła fanów młodej wokalistki, którzy nie mogli ukryć zdziwienia, że tak szybko zdecydowała się na poważny krok, mając na karku zaledwie 18 lat.

Reklama

Wówczas zarówno Roxie, jak i Kevin zapewniali, że przemyśleli swój wybór i nie zamierzają czekać, ponieważ połączyło ich wyjątkowe uczucie.

"To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak rozpłynąłem się" - opowiadał Kevin w wywiadzie dla "Świata gwiazd".

Podobnego zdania była sama zainteresowana.  "To była jakaś nieopisana chemia między nami" - przekonywała 18-letnia piosenkarka.

Roksana Węgiel ujawnia przyczyny pośpiechu ze ślubem. "Nigdy tego nie przewidzisz"

Zaręczyny zwykle poprzedzają ślub o kilka lat, czyli czas, który narzeczeni przeznaczają na snucie planów o chociażby weselu i wspólnym mieszkaniu, a także na organizacji przyjęcia i wybieraniu wszystkich detali - od pięknej sukni ślubnej po obrączki i kwiaty. Roxie nie zastanawiała się jednak długo nad tym wszystkim i zapowiedziała, że poślubi Kevina Mgleja jeszcze w 2024 roku, czyli nieco ponad rok od zaręczyn.

Gwiazda wyjawiła mediom, że obydwojgu nie zależy na wielkiej weselnej fecie, a wyjątkowy dzień spędzą w gronie najbliższych, ciesząc się swoim szczęściem.

"W miłości przede wszystkim działam spontanicznie. To jest moment, nigdy tego nie przewidzisz. Ja nigdy nie myślałam, że poznam tak szybko miłość swojego życia i po prostu to się stało. Wiadomo, jako mała dziewczynka myślałam o tym, że kiedyś bym chciała mieć męża, rodzinę, piękną suknię ślubną, ale nie miałam w głowie jakichś deadlinów, kiedy ma się to wydarzyć, chociaż wiesz, jak to jest... jak masz 8 lat, to myślisz, że w wieku 18 to ty już jesteś stary. Być może wtedy myślałam "no, jak będę mieć 20 lat, to będę już miała właśnie męża, dom". Może to jest jakaś afirmacja? Nie wiem, ciężko stwierdzić, ale tak naprawdę ta miłość przyszła niespodziewanie" — wyjawiła w rozmowie z radiem Eska.

Zobacz też:

Kevin Mglej nie zdołał powstrzymać emocji w "Tańcu z gwiazdami". Wszystko nagrały kamery

Kevin Mglej zapowiedział rozstanie. Jedno zdjęcie wywołało sensację

Roksana Węgiel wyznała, co dalej z jej edukacją. Padły wymowne słowa o maturze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy