Reklama
Reklama

Wersow pierwszy raz tak szczerze o rozstaniu z Frizem. Co zdradziła u Kuby Wojewódzkiego?

Weronika Sowa znana w sieci jako Wersow wystąpiła w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz nie oszczędzał infuencerki i wypytał ją o wiele prywatnych spraw. Narzeczona Karola Wiśniewskiego musiała m.in. zmierzyć się z tematem swojego ówczesnego rozstania z ukochanym. Jak wybrnęła? Zobaczcie, co powiedziała!

Wersow i Friz: jedna z najgorętszych par show-biznesu

Weronika Sowa i Karol "Friz" Wiśniewski to jedne z najpopularniejszych postaci w polskim internecie. Znany youtuber, a także założyciel Ekipy spotyka się z piękną influencerką od 2018 roku. Latem tego roku będą obchodzili 5. rocznicę swojej relacji. I to w powiększonym składzie! 

Jakiś czas temu para ogłosiła bowiem, że spodziewa się dziecka. Wersow wymyśliła, że podzieli się tą niezwykłą informacją ze światem za pośrednictwem premiery swojego singla oraz klipu do niego. "Ten jeden moment" doczekał się prawie 6 mln wyświetleń i to właśnie w tym teledysku 26-latka ogłosiła, że na świat niebawem przyjdzie jej i Karola dziecko.

Reklama

Para znana z tego, że publikuje w sieci sporo materiałów dotyczących także życia prywatnego, podzieliła się również nagraniem z wydarzenia, jakim było ujawnienie płci dziecka. Okazuje się, że Weronika i Karol oczekują córeczki. Poprosili nawet fanów o to, aby pomogli im wybrać dla niej imię. 

W związku Wersow i Karola nie zawsze była sielanka

Zarówno Wersow, jak i Friz mają obecnie wszystko, o czym mogliby marzyć. Mają bardzo dużo pieniędzy, piękny dom, ukochane psy, swoją miłość, a także dziecko w drodze. Warto dodać, że para jest także zaręczona - Karol oświadczył się Weronice w 2021 roku w Grecji. Obecnie też powoli myślą o ślubie, choć na razie to córka zaprząta im głowy. Warto jednak dodać, że nie zawsze było między nimi tak dobrze.

Zakochani mają za sobą rozstanie. Doszło do niego kilka lat temu podczas ich podróży do USA. Weronika wiele razy podkreślała, że kryzys był spowodowany tym, że Karol się pogubił. Młody youtuber pracował bardzo dużo, skupiał się wyłącznie na karierze i nie w głowie było mu dbanie o związek. Celebrytka nieco więcej na ten temat powiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego.

Weronika Sowa u Kuby Wojewódzkiego

Weronika była ostatnio gościem Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda internetu wystąpiła w programie znanego dziennikarza i ujawniła kilka rzeczy ze swojego życia. Przyznała m.in., że kiedyś była nawet... Miss! Prócz tego zdradziła, jak wyglądało jej rozstanie z Frizem.

Gwiazda zdradziła w talk-show, że Friz w pewnym momencie swojego życia tak bardzo koncentrował się na pracy, że nie miał czasu dla swojej kobiety. Zastanawiał się nawet, czy ją kocha. Takie wyznanie dotknęło ją do żywego i właśnie wtedy zerwali. Wersow u Kuby wyznała jednak, że w tym momencie do akcji wkroczyli członkowie Ekipy którzy pomogli im do siebie wrócić.

Co o tym sądzicie?

Zobacz też: 

Wersow ma nową tapetę w telefonie. Polubiło ją niemal pół miliona osób

Friz i Wersow przygotowują się do narodzin dziecka! Przed laty o mało się nie rozstali

Zmysłowa Wersow pozuje. Ubrania zastąpił kawałek materiału

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wersow | Friz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama