Reklama
Reklama

Węgiel wyznała prawdę. Jej rodzice zareagowali na Mgleja inaczej, niż na poprzednich partnerów

Roksana Węgiel zelektryzowała fanów informacją o tym, że zaręczyła się z 26-letnim producentem muzycznym Kevinem Mglejem. Wielu z nich zachodziło w głowę, jak dorosły mężczyzna został przywitany przez jej najbliższych. Okazuje się, że jej rodzice wokalistki zachowali się inaczej niż zwykle. Znamy szczegóły!

Rodzice Węgiel przywitali Mgleja z otwartymi ramionami? Miał większe szczęście niż inni

Roksana Węgiel uczy się samodzielności od najmłodszych lat. Już jako nastolatka wzięła udział w "The Voice Kids", by niedługo potem udać się wprost na międzynarodową scenę i reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji Junior. Po spektakularnym zwycięstwie, młoda Roxie rzuciła się w wir pracy zawodowej. W ubiegłym roku na jej drodze stanął producent muzyczny Kevin Mglej, z którym dziewczyna zaczęła komponować kolejny album. Mężczyzna miał wówczas wyznaczoną drogę na przyszłość - był bowiem zaręczony z piękną blondynką, a także wychowywał z nią syna Williama. Gdy poznał Węgiel, postanowił zostawić wszystko za sobą i zrezygnować z poprzedniej rodziny. Niedawno niczym grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość o zaręczynach pary. Fani wciąż nie dowierzają w tak szybki rozwój wypadków. Mnożą się pytania, a wiele z nich dotyczy reakcji rodziców Roksany na jej życiowe wybory. Przywitali Mgleja z otwartymi ramionami?

Reklama

"Moi rodzice mają super relację z Kevinem. Świetnie się dogadują, obserwuje to z boku i jestem pełna podziwu dla moich rodziców. Wcześniej nie byli tak skorzy do akceptowania moich poprzednich chłopaków, a teraz jest naprawdę zupełnie inna sytuacja i myślę, że oni też wiedzą, że to jest poważna relacja" - wyznała Roksana Węgiel w rozmowie z Party.

Mglej zakochał się w Węgiel od pierwszego spojrzenia

Roksana Węgiel nie ukrywa, że poznała swojego partnera w studiu nagraniowym, gdzie wspólnie pracowali nad utworami. Już od pierwszego spotkania między nimi zaiskrzyło, co mężczyzna odczuł w szczególny sposób.

"To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak, rozpłynąłem się" - wspominał Mglej.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć powodzenia!

Zobacz też:

Marcin Prokop obgaduje narzeczonego Roxie na wizji. Wymowny komentarz gwiazdora TVN

Roksana Węgiel pokazała kadry z 18-tki! Nie brakuje a nich pikantnych pocałunków z chłopakiem

Roxie Węgiel zmieniła wizerunek przez starszego ukochanego? Tak kiedyś wyglądała

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy