Reklama
Reklama

Viola Kołakowska w neonowej czapce drepcze do samochodu zaparkowanego na przystanku. Stylowa?

Viola Kołakowska zdecydowanie ceni sobie wygodę. Celebrytka zdecydowanie nie zamierza się przemęczać i tracić energii na przykład na szukanie legalnego miejsca parkingowego. Dlatego też postanowiła zaparkować swój samochód na zatoczce autobusowej, tuż obok przystanku.

Viola Kołakowska słynie z kontrowersyjnych teorii

Viola Kołakowska (pierwotnie Wioletta Kołek), znana jest głównie jako matka dzieci Tomasza KarolakaHistoria ich związku jest wyjątkowo burzliwa, o czym systematycznie rozpisują się kolorowe magazyny. Mają za sobą lata rozstań i powrotów. Ostatecznie zdecydowali się jednak pozostać parą, bowiem więcej ich łączy niż dzieli. Doczekali się wspólnie dwójki dzieci: Leny i Leona.

Reklama

Kołakowska od lat grywa także epizodyczne role w popularnych filmach i serialach. Pojawia się również na deskach teatru. 

Partnerka Tomasza Karolaka dała się poznać światu jako fanka osobliwych teorii i miłośniczka nieco niekonwencjonalnych zabiegów, diet czy ćwiczeń. Swego czasu zachwalała na przykład jad amazońskiej żaby.

Teraz celebrytka przypomniała mediom osobie w dość nieoczekiwany sposób.

Viola Kołakowska parkuje w niedozwolonym miejscu

Warszawscy fotoreporterzy przydybali ostatnio Violę Kołakowską podczas miejskich sprawunków. Uwagę przyciągnęła jej długa czarna kurtka z czerwonymi elementami oraz samochód zaparkowany w zatoczce autobusowej.

Luksusowy pojazd celebrytki elegancko wpasował się w okolice przystanku. Przy odrobinie dobrej woli okazały suw z powodzeniem mógłby udawać autobus. Trzeba przyznać, że wybór miejsca parkingowego pozostawia wiele do życzenia. Być może Kołakowska nie ma tej świadomości, więc przypominamy, że takie parkowanie może zakończyć się na pouczeniu lub otrzymaniem przez kierowcę mandatu w wysokości 100 złotych i 1 punktu karnego. W skrajnych przypadkach sprawa może się nawet zakończyć w sądzie.

Bilet na parking miejski wychodzi zdecydowanie taniej. 

Zobacz także:

Partnerka Karolaka przerywa milczenie. Nie ma zamiaru żyć w cieniu słynnego aktora

Viola Kołakowska targa eko jajka ze sklepu. Nie wygląda na celebrytkę

Tak wygląda córka Karolaka i Kołakowskiej. Dojrzewanie Leny przebiegało dramatycznie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Violetta Kołakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy