Reklama
Reklama

Tomasz Karolak gorzko o swoich związkach. Z Boczarską "tłukł biedę", a z Lamparską?

Tomasz Karolak (51 l.) od lat w mediach uchodzi za naczelnego bawidamka i łamacza damskich serc. Nie da się ukryć, że związki aktora były burzliwe, a ten nie zawsze miał szczęście w miłości. Niedawno artysta postanowił zabrać głos na temat relacji damsko-męskich i wyznał, że aż czterem aktorkom wręczył pierścionek zaręczynowy!

Tomasz Karolak jeszcze kilka la temu wiódł prym w rodzimych produkcjach i pojawiał się w niemalże każdej komedii romantycznej. W roli amanta odnajdywał się śpiewająco, gdyż sam był kochliwy i tworzył burzliwe i medialne związki. Aktor spotykał się z wieloma pięknymi kobietami, a media donosiły o jego relacjach z Iloną Ostrowską, Magdą Boczarską, Magdaleną Lamparską, Magdą Malicką, czy z Violettą Kołakowską.

Reklama

Ostatnio gwiazdor postanowił zabrać głos na temat perypetii miłosnych i pokusił się o kilka wspomnień z życia uczuciowego. Nie zawsze było kolorowo...

Tomasz Karolak gorzko o swoich związkach. Oświadczył się czterem znanym aktorkom

Tomasz Karolak pojawił się w podcaście Wojewódzki&Kędzierski  i bez ogródek zaczął opowiadać o swoich doświadczeniach miłosnych. Na samym początku rozmowy zaprzeczył, że jest "babiarzem", a taką łatkę nadały mu media.

"Nie byłem babiarzem. Nie zmieniałem dziewczyn jak rękawiczki. Nigdy nie wykorzystywałem swojej popularności do tego, żeby podrywać dziewczyny" - zaznaczył.

W wywiadzie opisał związek z aktorką Magdaleną Boczarską. Para spotykała się ze sobą aż sześć lat, ale jak podkreślił 51-latek, relacja ta nie należała do udanych, gdyż na początku oboje nie grywali dużych ról i zwyczajnie "klepali biedę".

"Znamy się z czasów teatru, w ogóle nie graliśmy w filmach. Razem tłukliśmy biedę. Mieszkaliśmy na Piotrkowskiej w wielkim pokoju" - opisał młodość.

Znajomość z Boczarską nie była jedyną poważną. Kochliwy aktor spotykał się z wieloma koleżankami z branży, a aż czterem z nich postanowił się oświadczyć!

"Violce Kołakowskiej też się oświadczyłem i nic nie wyszło, a jest mamą moich dzieci. Magdzie Lamparskiej też. Z nią to chciałem się żenić. Ilonie Ostrowskiej też się oświadczyłem" - opisał swoje przeżycia matrymonialne.

Karolak spuentował, że kochał wszystkie te kobiety.

"Kocham te wszystkie kobiety. One są wspaniałe i bardzo dużo mi dały" - podsumował.

Tomasz Karola: wiek, kariera, rodzina

Tomasz Karolak urodził się 21 czerwca 1971 roku w Radomiu.

Za czwartym podejściem dostał się do krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1997 roku. Na dużym ekranie debiutował rolą posterunkowego w filmie "Duże zwierzę" w 2000 roku.

Popularność zyskał za sprawą gry w serialu "Kryminalni". Później odegrał główne postacie w produkcjach: "39 i pół" i "Rodzinka.pl". Od lat wciela się w rolę Mela w kolejnych częściach "Listów do M."

Z nieformalnego związku z modelką i aktorką Violettą Kołakowską ma córkę Lenę i syna Leona.

Przeczytajcie również:

Wszystkie związki Tomasza Karolaka. Z którą z kobiet wytrzymał najdłużej?

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wykonują śmiercionośny rytuał. "Razem z Violką praktykujemy"

"Listy do M": Polska komedia na hollywoodzkim poziomie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama